نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/1      7:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:141


نسخه چاپی
آتش سوزي 250 هكتار از مراتع شهرستان ماهنشان
گروه استان ها- زنجان- جانشین فرمانده انتظامي استان از آتش سوزي 250 هكتار از مراتع طبیعی در روستاهای ينگجه سيار و گندي شهرستان ماهنشان خبر داد .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سرهنگ " جعفر کردلو " با اعلام اين خبر گفت: برابر اعلام فوريت هاي پليسي 110 مبني بر آتش سوزي مراتع طبیعی روستاهای ينگجه سيار و گندي شهرستان ماهنشان  بلافاصله ماموران انتظامي برای بررسي موضوع به محل اعزام شدند.

وي افزود: با بررسي هاي صورت گرفته مشخص شد که مراتع  اين روستا به علت نامعلومي طعمه حريق شده و تلاش براي خاموش کردن آن انجام شده است.

جانشین فرمانده انتظامي استان زنجان خاطرنشان کرد: در راستاي كنترل و مهار آتش سوزي عوامل انتظامی و يگان امداد شهرستان به سرپرستی فرمانده انتظامی شهرستان ماهنشان به همراه عوامل اداره منابع طبيعي، هلال احمر و سپاه شهرستان به محل اعزام و با همت و همياري مردم بومي حريق مهار شد.

 سرهنگ کردلو با بيان اينکه در اين آتش سوزي 250 هکتار از مراتع در آتش سوخت گفت: تلاش براي يافتن عامل يا عاملان اين آتش سوزي ادامه دارد و کارشناسان در حال بررسي موضوع به صورت جدي هستند.

جانشین فرمانده انتظامي استان زنجان در پايان از مردم خواست: حفظ منابع طبيعي به عنوان يک ميراث گرانبها را مدنظر قرار داده و در صورت وجود کوچکترين آتش سوزي، سريعاً مراتب را به مرکز فوريت هاي پليس 110 اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون