نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/4      12:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:137


نسخه چاپی
تقدیر نماینده ولی فقیه در خوزستان از عملکرد نیروی انتظامی استان
گروه استان ها_ خوزستان_ نماینده ولی فقیه در استان از تلاش های مجاهدانه کارکنان نیروی انتظامی در تامین نظم و امنیت استان تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "سید عبدالنبی موسوی فرد" در دیدار با فرماندهان و مسئولان انتظامی استان، اظهار داشت: وقتی می خواهیم یک مجموعه و دستگاهی را ارزیابی کنیم باید همه جهات را مد نظر قرار دهیم در شرایط فعلی برای ایجاد امنیت مولفه های گوناگونی دخالت دارد که یک بخش از آن بر عهده نیروی انتظامی است.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان تصریح کرد: اگر بخواهیم انتظارات مردم را به واقعیت نزدیک کنیم، باید تمام دستگاه ها از بستر و ظرفیت های خود در تمامی مولفه ها نقش پررنگی داشته باشند تا در کنار نیروی انتظامی به نقطه مطلوب برسیم.

امام جمعه شهرستان اهواز به دغدغه های مردم اشاره کرد و گفت: دستگاه ها برای کاهش جرایم باید زمینه اشتغال را فراهم کرده و با توجه به اینکه اعتیاد امروزه به عنوان بلایی خانمان سوز مطرح است و بخشی از سرقت ها به آن مربوط می شود، لذا بایستی اماکنی برای اصلاح معتادان توسط دستگاه ها ایجاد شود.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در پایان از زحمات ارزشمند نیروی انتظامی در تامین نظم و امنیت استان تقدیر کرد و گفت: تلاش ما این است تمام دستگاه های مربوطه در کنار یکدیگر در حوزه امنیت فعالانه ورود پیدا کنند تا به نقطه مطلوب دست پیدا کنیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون