نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/4      13:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:330


نسخه چاپی
عدالت محوری فصل مشترک دستگاه قضا و نیروی انتظامی
گروه استان ها- شرق استان تهران- سخنگوی قوه قضائیه گفت: عدالت محوری فصل مشترک دستگاه قضا و نیروی انتظامی است.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، همزمان با هفته قوه قضائیه سردار "عبدالرضا ناظری" فرمانده انتظامی شرق استان تهران با دکتر "اسماعیلی "سخنگوی قوه قضائیه دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار، دکتر "اسماعیلی" با بيان اينکه خدمت به مردم و ارتقاء احساس امنيت از وظايف مشترک نيروي انتظامي و قوه قضائيه است، از عدالت محوری به عنوان فصل مشترک این دو سازمان نام برد و  افزود: رويکرد اجتماعي پليس و دستگاه قضا عاملي مهم در افزايش احساس امنيت در جامعه  به شمار می آید.

وی، نیروی انتظامی را نزدیکترین سازمان به دستگاه قضائی عنوان کرد و گفت: با تعامل خوب، سازنده و منطقی می توانیم ماموریت هایی که در راستای برقراری نظم و امنیت توسط نیروی انتظامی انجام می‌شود را به سر منزل مقصود برسانیم.

این مقام عالی رتبه قضائی، نقش پلیس در ايجاد امنيت و آرامش در جامعه را مهم دانست و افزود: نيروي انتظامي و دستگاه قضائي در كنار هم مي‌توانند منشاء امنيت پايدار در تمامي زمينه‌ها از جمله اجتماعي، روحي و رواني براي مردم و اجتماع باشند؛ با  چنين تعاملي مردم مي‌توانند احساس خوبي از وجود امنيت داشته باشند.

رئیس کل دادگستری استان تهران و سخنگوی قوه قضائیه در خاتمه به حضور موثر شخص فرمانده انتظامی شرق استان تهران در میدان عمل و نیز هدایت نیروها را در عملکرد سازمان بسیار موثر دانست و تصریح کرد: این حضور باعث دلگرمی کارکنان و ارتقای انگیزه و روحیه خدمتی آنها می شود که از سردار "ناظری" به خاطر این روحیه بسیجی و فعال قدردانی می کنم.

در ادامه این دیدار، سردار " عبدالرضا ناظری" فرمانده انتظامی شرق استان تهران ضمن تبریک هفته قوه قضائیه و تقدیر از تعامل خوب دستگاه قضا با پلیس، گفت: نیروی انتظامی و دستگاه قضائي پناهگاه مردم هستند و امروز اعتماد مردم به پليس در حدي است كه به محض وقوع جرم، فرد زيان ديده در کمال آرامش به ماموران انتظامي پناه می برد و مشکلات خود را مطرح می کند و از حمایت قضائی برخوردار است که این از برکات نظام است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون