نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/4      15:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:306


نسخه چاپی
تصادف زنجيره اي در گردنه "كولي كش"
گروه استان ها- فارس- رئيس پليس راه شمالي استان، گفت: در تصادف زنجيره اي در گردنه "كولي كش" شهرستان خرمبيد، 3 نفر فوت و 13 نفر مجروح و راهي بيمارستان شدند.

سرهنگ "عبدالهاشم دهقاني" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: در پي اعلام يك فقره تصادف فوتي در گردنه "كولي كش" شهرستان خرمبيد، بلافاصله مأموران به همراه ديگر نيروهاي امدادي به محل مورد نظر اعزام شدند.

وي با بيان اينكه ماموران در بررسي هاي اوليه مشاهده كردند، 2 دستگاه كاميون با يكديگر  برخورد و منجر به آتش گرفتن هر 2 خودرو شده است، تصريح كرد: حين بررسي صحنه، يك تريلر "اف اچ" به علت نقص فنی در ترمز با صحنه تصادف و خودرو گشت برخورد كرده است.

اين مقام انتظامي با بيان اينكه در اين حادثه به دليل كوهستاني بودن منطقه ديد رانندگان كم است، عنوان داشت: 3 دستگاه سواري با 10 سرنشين با كاميون كه داراي نقص فنی در سيستم ترمز بوده است، برخورد كرده اند.

سرهنگ "دهقاني" با اشاره به اينكه در اين تصادف مرگبار، سرباز پليس راه، يكي از امدادگران هلال احمر و يكي از سرنشينان خودروها در دم فوت كرده اند، افزود: 13 نفر از سرنشينان خودروها مجروح و راهي بيمارستان شده اند.

رئيس پليس راه شمالي استان در پايان، گفت: علت اصلي اين حادثه در دست بررسي است و نياز به كارشناسي بيشتری دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون