نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/4      15:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:339


نسخه چاپی
گاز تصفيه خانه هم قربانی گرفت
گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان از مرگ 2 نفر و مصدوميت يک نفر بر اثر گاز گرفتگي در حوضچه تصفيه خانه فاضلاب خبر داد.

سرهنگ "محمدرضا خدادوست" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت : درپي اعلام مرکز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر گازگرفتگي در یک شهرک صنعتي، با توجه به حساسيت موضوع بلافاصله گشت انتظامي پاسگاه "دستجا" و ماموران آتش نشاني جهت بررسي به محل اعزام شدند.

وي افزود: در بررسي هاي ماموران مشخص شد، 3کارگر به قصد نصب داربست در يکي از حوضچه هاي تصفيه خانه شهرک صنعتي برای تعميرات وارد حوضچه فاضلاب شده که به دليل استنشاق گاز منوکسيد کربن دچار مصدوميت شديد و گازگرفتگي شده که متاسفانه 2 نفر آنان در دم فوت و يکي از آنان توسط ماموران اورژانس به بيمارستان منتقل شد.

اين مقام انتظامي با اشاره به اينکه برای اقدامات قانوني در اين خصوص پرونده قضائي تشكيل شد، ادامه داد: با هماهنگي مقام قضائي اجساد به پزشکي قانوني منتقل شد و علت دقيق مرگ منوط به نظريه پزشکي قانوني است.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در پايان از مردم خواست که با توجه به حوادث غير قابل پيش بيني با رعايت نكات ايمني از صدمات جاني پيشگيري کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون