نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/4      16:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:291


نسخه چاپی
5 تن انواع مواد مخدر در البرز کشف شد
گروه استان ها-البرز- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون حدود 5 هزار کیلوگرم انواع مواد مخدر در این استان کشف شد.

سرهنگ "علی عسکری" امروز در جمع خبرنگاران تا کنون حدود5 هزار کیلوگرم انواع مواد مخدر در این استان کشف شده است، گفت: از مجموع مواد مخدر کشف شده ۲ هزار و ۶۵۰ کیلوگرم تریاک، ۷۹۰ کیلوگرم حشیش، ۳۷ کیلوگرم مرفین، ۱۶۶ کیلوگرم هروئین، ۲۰ کیلوگرم شیشه و بقیه سایر مواد مخدر بوده است.

وی اضافه کرد: طی سال جاری ۲۲۲ قاچاقچی دستگیر و ۱۰ باند بزرگ توزیع مواد مخدر متلاشی و ۸۲ دستگاه خودروی سبک و سنگین از آنها کشف شده است.

سرهنگ عسکری گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۸۶۰ توزیع کننده و ۲ هزار و ۹۰۰ نفر نگهدارنده مواد مخدر نیز دستگیر شده اند.

وی خاطر نشان کرد: با اجرای طرح های پاک سازی، ۲هزار و ۵۹۸ معتاد متجاهر جمع آوری شده اند که یک هزار نفر از آنها در کمپ ماده ۱۶ نگهداری می شوند.

این مقام انتظامی یادآورشد:اکنون ۳۶۸ واحد صنفی عطاری درشهرستان کرج فعال است که حدود ۱۰۰ واحد آن دارای مجوز و بقیه بدون مجوز ویا درصدد دریافت مجوز هستند.

وی گفت: روز گذشته در قالب یک طرح ضربتی از ۱۵ عطاری بازدید که ۲ واحد صنفی به دلیل مشاهده تخلف پلمب شد.

سرهنگ عسکری یکی از اولویت‌های مهم پلیس البرز در سال جاری را مبارزه قاطع و جدی با قاچاقچیان مواد مخدر برشمرد و از خانواده ها به عنوان عامل مهم در پیشگیری و کنترل معضل بزرگ مواد مخدر خواست تا مراقبت بیشتری از فرزندان خود داشته باشند.

رئیس پلیس مبارزه مواد مخدر استان با تاکید بر این موضوع که برای ریشه کن کردن معضل مواد مخدر نیاز به همکاری همه آحاد جامعه و مسئولان است، گفت: نیروی انتظامی با مخلان نظم و امنیت عمومی به ویژه سوداگران مرگ با جدیت برخورد می کند و اجازه نمی دهد که جامعه از سوی این افراد نا امن شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون