نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/4      16:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:124


نسخه چاپی
حادثه اتوبوس در شرق هند، دست کم 6 کشته داشت

گروه بین الملل- روز سه شنبه اتوبوسی با افتادن در دره در شرق ایالت جارخند هند، دست کم 6 تن را به کشتن داد و 45 نفر زخمی شدند.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس و به نقل از خبرگزاری "شینهوا"؛ به گفته پلیس روز سه شنبه اتوبوسی با افتادن در دره در شرق ایالت جارخند هند دچار حادثه شد که در آن دست کم 6 تن کشته و 45 نفر زخمی شده اند. این تصادف حوالی ساعت 3:30 دقیقه صبح، حوالی گاروای جارخند رخ داده است. اتوبوس از آمبیکاپور (در همسایگی ایالت چاتیسگار) به مقصد گاروا می رفت.

نماینده قائم مقام گاروا "هارش مانگلا" در طی تماس تلفنی به شینهوا گفت: عملیات نجات و درمان به طور کامل انجام شده است و آن کسانی که مجروح شده بودند به بیمارستان محلی فرستاده شده و مصدومانی که دارای جراحت بیشتری بودند را به بیمارستان دیگری منتقل کردیم.

وی افزود: برخی از مسافرانی که دارای مصدومیت کمی بودند به صورت سرپایی مداوا و به خواست خودشان آنها را به مقصد مدنظرشان رساندیم. حدود پنچ شش نفر که بصورت وخیم مصدوم شده بودند به بیمارستان دولتی پایتخت رانشی فرستاده شدند و نیز باقی مصدومان در بیمارستان محلی مداوا شدند.

مانگلا همچنین تصریح کرد آمار کشته شدگان افزایش نخواهد یافت.

 این حادثه در حالی روی داد که در همین هفته اتوبوس دیگری در حوالی شمال ایالت تپه ای هیماکال پرادش دچار حادثه شد و نزدیک به 43 نفر کشته داشت.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون