نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/4      21:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:334


نسخه چاپی
فرمانده کل ارتش: ارتباط ما با فرمانده ناجا برادرانه و صمیمانه است
گروه ناجا - فرمانده کل ارتش، سردار اشتری را فرمانده ای مخلص، ولایی، هوشمند، مدیر و مدبر دانست و گفت: ارتباط ما با فرمانده ناجا یک ارتباط برادرانه و صمیمی است و خداوند را شاکریم که چنین شخص لایقی فرماندهی نیروی انتظامی را برعهده دارد.

 

امیرسرلشکر "سید عبدالرحیم موسوی" که به منظور شرکت در همایش تجلیل از شهدا و رزمندگان مدافع حرم از ارتش به اصفهان آمده بود در حاشیه دیدار با سردار "مهدی معصوم بیگی"، فرمانده انتظامی استان اصفهان طی گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: نیروی انتظامی نعمتی بزرگ برای امنیت کشور است و همه ما به وجود این نیرو افتخار می کنیم و قدردان زحمات شبانه روزی این عزیزان هستیم چرا که با تلاش و زحمات آنها و دیگر نیروهای مسلح امروز کشور ما از هر زمانی در شرایط امنیتی بالایی قرار دارد.

وی در خصوص تعامل ارتش و نیروی انتظامی نیز اظهار داشت: بحمد اله ارتش و نیروی انتظامی در تمامی زمینه ها و عرصه ها به خصوص در مناطقی که با هم ماموریت مشترک دارند دارای یک هم افزایی، همدلی و تعامل بسیار بالایی هستند.

فرمانده کل ارتش، سردار اشتری را فرمانده ای مخلص، ولایی، هوشمند، مدیر و مدبر دانست و گفت: ارتباط ما با فرمانده ناجا یک ارتباط برادرانه و صمیمی است و خداوند را هم شاکریم که چنین شخص لایقی فرماندهی نیروی انتظامی را برعهده دارد.

وی در ادامه به همکاری های مشترک نیروی انتظامی و ارتش برای حفاظت و حراست از مرزهای کشور اشاره کرد و گفت: امروز بیشتر مرزهای شرقی و غربی کشور ما در دست مرزبانی ناجا قرار دارد و این عزیزان با رشادت ها و جانفشانی های خود از مرزها مراقبت می کنند که جا دارد از زحمات آنان هم تقدیر و تشکر ویژه داشته باشم و بر روان پاک شهدای مرزبان ناجا نیز درود می فرستم.

سرلشکر موسوی با بیان اینکه هر کجا که نیاز باشد آماده کمک و همکاری به مرزبانان نیروی انتظامی هستیم تصریح کرد: بحمداله با هوشیاری تمامی نیروهای مسلح از سپاه و ارتش گرفته تا نیروی انتظامی هیچ خطری مرزهای ما را تهدید نمی کند.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: امروز بحمد اله شرایط امنیتی بسیار خوبی در مرزهای کشور حاکم است و با  حضور مقتدرانه نیروهای مسلح هیچ دشمن متجاوزی جرأت دست اندازی به آب و خاک ایران اسلامی را نخواهد داشت.

وی در خصوص اقدامات و برنامه های مشترک با نیروی انتظامی برای مقابله و جلوگیری از تحرکات اشرار و گروه های تروریستی در مرزها گفت: در همین زمینه هم برادران ما در سپاه، ارتش و هم نیروی انتظامی توانسته اند به خوبی و سریع ترین زمان اقدامات خرابکارانه در مرزها را شناسایی و خنثی کنند که این نشان دهنده قدرت و اقتدار نیروهای مسلح نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

سرلشکر موسوی در پایان با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای مرزبانی ناجا خاطر نشان کرد: راه این شهدا ادامه دارد و ما تا آخرین نفس از مرزهای کشور حفاظت و حراست می کنیم و اجازه نمی دهیم دشمنان امنیت کشور ما را به هم بریزند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون