نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/5      8:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:170


نسخه چاپی
تاثیر چشمگیر اقدامات ناجا در سالم سازی بیشتر جامعه/ ریشه بسیاری از کشف حجاب ها در خارج از کشور/ تاکید بر حمایت بیشتر مردم و مسئولان از ناجا
گروه استان ها _ اصفهان _ نماینده ولی فقیه در استان با اعلام حمایت از طرح ها و اقدامات ناجا در برخورد با هنجارشکنی در جامعه این اقدامات را دارای تاثیر بسیار چشمگیر در سالم سازی فضای جامعه دانست.

آیت الله "سید یوسف طباطبایی نژاد" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ضمن قدردانی از اقدامات ناجا برای مقابله با هنجارشکنی در جامعه اظهار داشت: من همیشه حامی طرح های نیروی انتظامی برای مقابله با بدپوششی و بی حجابی بوده و از این نیروی انقلابی که قدم های خوبی در این زمینه برداشته است تشکر می کنم.

وی طرح ها و اقدامات ناجا برای مقابله با هنجارشکنان را دارای تاثیر بسیار چشمگیر در سالم سازی جامعه عنوان کرد و افزود: انتظار ما از عزیزان نیروی انتظامی این است که قدم های بیشتری را در این زمینه بردارند و کار خودشان را هم با قوت ادامه داده و به حاشیه سازی ها توجهی نکنند چرا که آنها با کسانی که حکم خدا را زیرپا می گذارند، برخورد می کنند.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با بیان اینکه بررسی ها نشان می دهد، برخی با کشف حجاب خود عمداً به دنبال هنجارشکنی در جامعه هستند، اذعان کرد: اینها کسانی هستند که کمتر از دشمنان اسلام به انقلاب ما ضربه نمی زنند و نمی شود به سادگی از کنارشان عبور کرد و این تخلف را نادیده گرفت، بنابراین از نیروی انتظامی می خواهیم که قاطعانه با این افراد برخورد کند.

وی با بیان اینکه به دنبال تنبیه کردن افراد نیستیم، اظهار داشت: معتقدم کسانی که بد پوشش هستند و یا کشف حجاب می کنند را باید هدایت و ارشاد کرد اگر قابل اصلاح نبودند به دست قانون سپرد و نباید شرایط به گونه ای باشد که این افراد برای خود حاشیه امنی داشته باشند و فکر کنند کسی با آنها کاری ندارد.

آیت الله طباطبایی نژاد بر لزوم تحقیق از کسانی که عمداً اقدام به کشف حجاب می کنند، تاکید کرد و عنوان داشت: گاهی اوقات ریشه این افراد به خارج از کشور وصل است که بایستی با آنها قاطعانه برخورد شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پاسخ به سوالی مبنی اینکه آیا قانون حجاب در مجلس نیازمند بازنگری است یا خیر؟ بیان کرد: فکر می کنم هم اکنون قوانین خوبی در خصوص حجاب و عفاف داریم اگر همه دستگاه ها به این قوانین پایبند باشند و با جرأت و قاطعیت به آنها عمل کنند، دیگر مشکلی در این حوزه نخواهیم داشت.

وی بر لزوم حمایت بیشتر مردم و مسئولان از ناجا تاکید کرد و گفت: از دستگاه قضائی انتظار دارم که در زمینه مقابله با هنجارشکنی ها از نیروی انتظامی حمایت و پشتیبانی بیشتری داشته باشند تا شاهد اثرات و برکات روز به روز این اقدامات در سالم سازی بیشتر جامعه باشیم.

آیت الله طباطبایی نژاد، در پایان از طرح ها و اقدامات فرماندهی انتظامی استان اصفهان در راستای امنیت و آرامش بیشتر مردم و مقابله با هنجارشکنان قدردانی و خاطرنشان کرد: ما حتماً همراه و حامی نیروهای انتظامی هستیم و از خداوند می خواهیم که آنها همیشه در ماموریت هایشان موفق باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون