نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/5      11:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:91


نسخه چاپی
غافلگیری سوداگران مرگ در کمینگاه پلیس
گروه استان ها-سیستان و بلوچستان-فرمانده انتظامی استان از انهدام باند قاچاق مواد افیونی در درگیری مسلحانه تکاروان پلیس در شهرستان"مهرستان"خبر داد.

سردار "محمد قنبری" در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: با کسب خبري مبني بر جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی توسط قاچاقچیان مسلح از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی شهرستان مهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامي مهرستان که در این عملیات با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و تیم هایی از ماموران انتظامی شهرستان "خاش" همراه بودند صبح روز گذشته اعضای این باند قاچاق را در یکی از محورهای کوهستانی شهرستان مهرستان شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

سردار قنبری تصريح کرد: تکاوران پلیس پس از کنترل نامحسوس و قرار گرفتن سوداگران مرگ در منطقه کمین پلیس، درگیری مسلحانه با آنان را آغاز و پس از 2 ساعت سرانجام با آتش پرحجم پلیس؛ اعضای این باند با رها کردن محموله مواد مخدر به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

وی با اشاره به هلاکت یک سوداگر مرگ و دستگیری 2 تن  از اعضای این باند عنوان کرد: در پاک سازی از منطقه، 2تن و 260 کیلو و 570 گرم تریاک، 223کیلو و 570 گرم حشیش، 10 کیلو و 580 گرم مرفین، 14کیلو و 600 گرم سایر مواد مخدر، در مجموع 2 تن و 509 کیلوگرم مواد مخدر، 2 دستگاه وانت، 3 قبضه اسلحه کلاش، 5 تیغه خشاب حاوی 148 فشنگ جنگی، یک قبضه اسلحه کمرشکن ساچمه زنی، یک قبضه کلت کمری به همراه یک تیغه خشاب و 5 فشنگ نیز کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای متواری این باند حرفه ای قاچاق خاطر نشان کرد: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در تمام نقاط استان و هوشیاری پلیس در شناسایی باندهای قاچاق، سوداگران مرگ در امان نخواهند بود و چشمان تیز بین پلیس، هر لحظه ناظر بر اعمال آنان است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون