نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/5      11:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:323


نسخه چاپی
اصناف، قلب تپنده اقتصاد کشور هستند
گروه استان ها – تهران بزرگ – رئیس پلیس پایتخت گفت: ما خدمتگزار و حامی مالکان اصناف هستیم چرا که این قشر لایه بنیادین هر جامعه و قلب تپنده اقتصاد کشور هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی " با تبریک روز ملی اصناف، ضمن حضور در جمع روسای اتاق های صنفی شهر تهران، ری و شمیرانات و همچنین روسای اتحادیه های صنفی شهر تهران این قشر از جامعه را قلب تپنده اقتصاد هر کشور برشمرد و گفت: کسبه، قشر بنیادین هر جامعه ای هستند.

این مقام ارشد انتظامی، با اشاره به شرایط موجود در منطقه و توطئه های دشمنان در سال های پس از انقلاب اسلامی، گفت: امروز به دنبال این هستیم که در این جنگ نابرابر اقتصادی آرامش را برای مردم به ارمغان بیاوریم.

وی افزود: با متخلفان، مجرمان و کسانی که قصد داشته باشند نظم عمومی را خدشه دار کنند قاطعانه برخورد می کنیم و با قانون شکنان تعارف نداریم.

رئیس پلیس پایتخت، تصریح کرد: متجاوز به حقوق جامعه ، ظالم ترین فرد است و نباید امنیت داشته باشد.

سردار رحیمی با تاکید بر این مطلب که پلیس حامی و خدمتگزار اصناف در چارچوب قانون است، بیان داشت: باید قدر اصناف را دانسته و آنها را گرامی بداریم چرا که آنها سنگربانان ایستاده در برابر تروریسم اقتصادی و توطئه های دشمن هستند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به این که دشمن در توطئه های خود به بن بست رسیده و این مسئله منجر به استیصالش شده، افزود: این استیصال در مسیر قرآن و رهبری های امام راحل و رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) ایجاد شده است.

وی اظهار داشت: کسانی که در تولید و تجارت فعالیت دارند، زحمت زیادی می کشند و این زحمت به بیرون آمدن از یوغ دشمنان منجر می شود و جا دارد به خاطر تلاش های بی وقفه به صاحبان اصناف و بازاریان درود بفرستیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پایان با اشاره به این که امسال، سال رونق تولید است، خاطرنشان کرد: وظیقه ما ارتقاء بهبود وضعیت اصناف به واسطه بالابردن امنیت و آرامش در فضای کسب و کار است و نیروی انتظامی به صورت تمام وقت و شبانه روزی به تحقق این امر می پردازد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون