نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/5      12:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:291


نسخه چاپی
دستگیری موبایل قاپ پراید سوار در پایتخت
گروه استان ها – تهران بزرگ - رئیس کلانتری ۱۱۵ رازی از دستگیری یک موبایل قاپ با 30 فقره سرقت خبر داد و گفت: متهم با استفاده از یک دستگاه خودرو پراید سرقتی اقدام به قاپ زنی می کرد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ "منصور زمانی" در تشریح این خبر، گفت: طی چند هفته گذشته تعدادی از شهروندان به کلانتری 115 رازی مراجعه و اظهار داشتند که راننده یک دستگاه پراید ، گوشی همراهشان را هنگام مکالمه تلفنی، قاپیده و به سرعت از محل متواری شده است.

وی با اشاره به اینکه تعداد گشت های انتظامی برای شناسایی و دستگیری متهم، افزایش یافت، بیان داشت: شب گذشته ماموران کلانتری هنگام گشت زنی در سطح حوزه، متوجه رفتار مشکوک راننده یک دستگاه پراید شدند که برای بررسی موضوع ، دستور توقف دادند اما وی بدون توجه به دستورهای پلیس از محل گریخت.

رئیس کلانتری 115 ابراز داشت: ماموران برای جلوگیری از فرار متهم و ورود خسارت های مالی به سایر خودروهای پارک شده در کنار خیابان، 2 تیر هوایی شلیک کردند و پس از مدتی تعقیب و گریز موفق شدند خودرو را متوقف و متهم را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم در بازجویی اولیه ضمن اعتراف به سرقت خودرو موصوف، اظهار داشت: خودرو را در محدوده کلانتری 140 باغ فیض سرقت کرده و پس از دست کاری مشخصات آن در تاریکی هوا اقدام به موبایل قاپی می کرده است.

سرهنگ زمانی با بیان اینکه متهم به 30 فقره سرقت اعتراف کرد،گفت: با اعتراف صریح متهم به جرم های ارتکابی نتیجه تحقیقات صورت گرفته به مرجع قضائی منعکس شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون