نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/6      12:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:188


نسخه چاپی
حمایت نماينده ولی فقیه در استان مرکزی از اجرای طرح ناظر
گروه استان ها – مرکزی – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر اراک در دیدار با فرمانده انتظامی استان ضمن حمایت از اجرای طرح ناظر بر تقویت از نیروی انتظامی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، آیت الله "دری نجف آبادی" در این دیدار با اشاره به اینکه پلیس بارسنگینی را در مواجهه با ناهنجاری های اجتماعی بر عهده دارد افزود: این مسئولیت سنگین به صورت مستقیم بر دوش نیروی انتظامی قرار دارد.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی مایه افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی و بخصوص مردم می باشد اظهار داشت:پلیس متدین ماحصل انقلاب اسلامی و امروز بهترین زمان برای نمره دادن به عملکرد این نیروی مقدس و متدین می باشد.

امام جمعه اراک در ادامه خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تمام زمینه ها حتی به لحاظ بین المللی بهترین پلیس جهان به شمار می رود که مسئولیت خطیر برقراری نظم و امنیت را برعهده دارد.

آیت الله " دری نجف آبادی " در ادامه پلیس جمهوری اسلامی ایران را پلیسی متدین ، متعهد و دلسوز عنوان کرد و گفت: نیروی انتظامی نیرویی ارزشمند است که اقدامات آن در راستای عزت ، اقتدار و شکوه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که خود را وقف پاسداری از عفاف و حجاب می کند.

وی با اشاره با اينكه نيروي انتظامي شهداي زيادي را در عرصه برقراري امنيت تقديم انقلاب اسلامي كرده است تصریح کرد:موضوع امر به معروف و نهی از منکر بایستی با قوت در جامعه اجرا شود و اجرای طرح ناظر اقدامی اثر بخش در اجرای این فریضه مهم در جامعه است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: همه دستگاه های امنیتی و مردم بایستی پلیس را در اجرای این طرح مهم همراهی کنند و دستگاه قضا نیز موظف به انجام مراقبت های لازم در این زمینه می باشد.

نماينده ولي فقيه در استان مركزي گفت: در اجرای طرح ناظر بایستی دقت شود که با برنامه ریزی های صحیح و اصولی احساسات مردم جریحه دار نشود.

وی با تاکید بر برخورد قاطع با جریانات سازمان یافته در امر ضربه زدن به نظام اسلامی اظهار داشت: با این شبکه ها و سرشبکه ها برابر قانون به شدت برخورد مي شود.

امام جمعه شهر اراک با تاکید بر پیشگیری در حوزه امنیت اجتماعی خاطر نشان کرد: با توجه به فصل حضور مردم در تفرجگاه ها پلیس موظف به تامین امنیت اخلاقی در این اماکن عمومی می باشد.

وی از ورود افراد غیر بومی به استان مرکزی به دلیل موقعیت این استان خبر داد و بیان داشت: نیروی انتظامی توجه ویژه ای به این امر داشته باشد تا افراد غیر بومی با اقدامات هنجار شکنانه فضای شهر و استان مرکزی را ناامن نکنند.

آیت الله "دری نجف آبادی" در پایان با اشاره به نقش آموزش و پرورش در فرهنگ سازی و تربیت نسل های آینده اظهار داشت: دستگاه های اجرایی بایستی مراقب تولید کنندگان و فروشندگان لباس های نامتعارف باشند و برابر قانون با این افراد برخورد شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون