نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/6      13:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:190


نسخه چاپی
تضعیف نیروی انتظامی، شرعا حرام است
گروه استان ها- بوشهر- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر بوشهر در جمع مقامات انتظامی، از وضعیت مطلوب امنیتی استان اظهار رضایت کرد و گفت: تضعیف نیروی انتظامی، شرعا حرام و تقویت آن واجب است

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، آیت الله "صفایی بوشهری" در جمع مقامات انتظامی استان اظهار داشت: از تلاش و کوشش های شما تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم در آینده نیز در مسیر صعودی حرکت کنید.

وی گفت: از صمیم قلب عرض می کنم، شما عزیزان نیروی انتظامی مایه افتخار، عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران هستید.

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شهر بوشهر بیان کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون کارنامه بسیار درخشانی داشته و امروز نیروی انتظامی ایران قطعا نیروی انتظامی جهان اسلام است.

آیت الله"صفایی بوشهری" با بیان اینکه نیروی انتظامی مایه اقتدار نظام است خاطر نشان ساخت: مواظب باشید که حاشیه سازان حاشیه پردازی نکنند و کار خوب را بد جلوه ندهند. باید با دقت، اقتدار و قانونی عمل کرد و نگذاریم که بدخواهان به اهدافشان برسند.

وی تاکید کرد: من به شدت از نیروی انتظامی کشور به ویژه استان بوشهر حمایت می کنم زیرا تضعیف نیروی انتظامی یعنی تضعیف امنیت، و این موضوع شرعا حرام و تقویت نیروی انتظامی واجب است.

نماينده ولي فقيه در استان با اشاره به اینکه بی تردید در یک جغرافیای زیستی اگر امنیت و نظم وجود نداشته باشد قطعا زندگی بشری دچار مشکل خواهد شد عنوان داشت: اگر امنیت نباشد زندگی اجتماعی انسان  و زمینه ها برای پیشرفت از بین خواهد رفت و انرژی و مدیریت جامعه صرف دفع نزاعات خواهد شد.

آیت الله "صفایی بوشهری" گفت: اساسا کلمه ایمان از کلمه امن است یعنی کسی که ایمان می آورد در یک دایره امن الهی به سر می برد، لذا اعتقادات ما هم یک نوع امنیت ایجاد می کند.

نماينده ولي فقيه در استان افزود: جهان استکبار در تاریخ بشری هیچ گاه به اندازه زمان معاصر درصدد هضم تمامی جغرافیای سیاسی اقتصادی جهان نبوده است.

وی خاطر نشان کرد: استکبار به دنبال 2 چیز اساسی است: یکی چپاول ثروت ها و دیگری تسلط بر مراکز قدرت و برای این کار مجبور به انواع تهاجم سخت و نرم  است.

صفایی بوشهری اظهار داشت: ایران به عنوان یک ابر قدرت مبارزه با استکبار مطرح می باشد به همین منظور بیشتر مورد تهاجم قرار می گیرد. بنابراین ما باید در همه حوزه ها برنامه ریزی داشته باشیم.

امام جمعه شهر بوشهر بیان کرد: ما مردم ایران و شما نیروی انتظامی باید از این نظام جمهوری اسلامی، این مملکت و این رهبری که این طور مقتدر و با عزت با استکبار برخورد می کند به خود ببالیم. این ما هستیم که باید مواظب باشیم افکار آمریکا و جهان استکبار در فضای مملکت ما تحقق پیدا نکند تا مردم آسیب ذهنی و فکری ببینند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون