نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/9      12:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:145


نسخه چاپی
پرداخت مهریه با تراول های تقلبی
گروه استان ها – تهران بزرگ - رئیس کلانتری ۱۶۳ ولنجک از دستگیری متهمی خبر داد که قصد داشت با پرداخت ۱۶ میلیون تومان تراول جعلی، رضایت همسرش را در دادگاه خانواده بگیرد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس سرهنگ "محمد باقر قدم زاده" در تشریح این خبر عنوان کرد: چند روز پیش ماموران گشت کلانتری 163 ولنجک در جریان خبری مبنی بر حمل پول تقلبی توسط مردی جوان در جلوی دادگاه خانواده یک تهران در میدان عدالت ولنجک قرار گرفتند.

وی بیان داشت: با حضور ماموران در محل، زنی ۲۷ ساله به گشت انتظامی کلانتری مراجعه و اظهار داشت: قصد طلاق با شوهر ۳۳ ساله ام دارم، امروز برای دریافت معوقه مهریه‌ ام به دادگاه مراجعه کرده ام و قرار بر این بود که با دریافت مهریه به همسرم رضایت بدهم ، ولی همسرم ساکی به همراه دارد که تراول ‌ های زیادی در آن موجود است که گمان می‌ برم جعلی است.

کلانتر محله ولنجک تصریح کرد: دقایقی بعد همسر خانم به جلوی درب دادگاه آمد و ماموران وی را تحت بازجویی اولیه قرار دادند که در بازرسی از ساکش ۳۲۰ عدد تراول ۵۰ هزار تومانی جمعا به مبلغ 16 میلیون تومان کشف کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پس از انتقال متهم به کلانتری مشخص شد که همه تراول های همراه وی، جعلی است، ادامه داد: متهم در تحقیقات اولیه بیان داشت تراول‌ ها را یکی از دوستانش به او داده است.

به گفته سرهنگ قدم زاده ، شناسایی و دستگیری سایر افراد مرتبط با این پرونده در دستور کار قرار دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد



فهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون