نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/9      12:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:109


نسخه چاپی
نیروی انتظامی به دنبال حفظ کرامت و عزت زن در جامعه است/ متدینین جلوی جوسازی علیه ناجا را بگیرند
گروه استان ها _ اصفهان _ مشاور فرهنگی رئیس مجلس شورای اسلامی، با قدردانی از اقدام انقلابی نیروی انتظامی در برخورد با توطئه کشف حجاب، هدف اصلی ناجا از این گونه اقدامات را حفظ کرامت و عزت زن در جامعه عنوان کرد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "محمد تقی رهبر" در حاشیه خطبه های نماز جمعه این هفته شهر اصفهان به خبرنگار ما گفت: خدا می داند عزتی که زن در دین اسلام دارد در هیچ جایی این عزت را ندارد.

وی با بیان اینکه وقتی صحبت از دوچرخه سواری بانوان می کنیم عده ای جبهه گیری می کنند و این صحبت ها را مانع آزادی زن عنوان می کنند افزود: ما بارها اعلام کردیم که با دوچرخه سواری بانوان مخالف نیستیم بلکه می گوییم آنها بروند در باغ بانوان و جاهایی که مخصوص خودشان است به دوچرخه سواری بپردازند.

امام جمعه موقت شهر اصفهان ادامه داد: اصلاً چه لزومی دارد که زنان در خیابان ها دوچرخه سواری کنند و با این کار حرمت و عزت خود را زیر پا بگذارند.

حجت الاسلام والمسلمین رهبر خاطر نشان کرد: جا دارد تا قدردانی خود از دادستان عمومی و انقلاب اصفهان را اعلام کنم که به خوبی وارد میدان شده و در این مورد به وظیفه دینی و شرعی خود عمل کردند و دستوراتی را به نیروی انتظامی و شهرداری ابلاغ کردند.

وی با انتقاد از بدپوششی ها و کشف حجاب ها خطاب به کسانی که اقدام به این گونه هنجار شکنی ها می کنند گفت: من می خواهم به این افراد بگویم کمی با خود بیندیشند ببینند خودشان را برای چه کسانی عرضه می کنند آیا این ذلت برای زن نیست که بخواهد زیبایی اش را رایگان به حراج بگذارد تا همه از آن لذت ببرند؟!

حجت الاسلام والمسلمین"رهبر"، با قدردانی از اقدام انقلابی ناجا در برخورد با هنجارشکنان گفت: نیروی انتظامی به وظیفه قانونی، دینی و شرعی خود عمل می کند و هدف اصلی اش هم این است که کرامت و عزت زن در جامعه حفظ شود.

مشاور فرهنگی رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همین الان هزاران نفر از بانوان محترمه در دستگاه های دولتی، در سیستم قضائی و در ادارات و رسانه ملی با رعایت حقوق خود و شئونات اسلامی مشغول خدمت هستند و این نشان می دهد که حجاب و عفاف هیچ منافاتی با آزادی زن ندارد و هیچ گونه محدودیتی برای او ایجاد نمی کند.

حجت الاسلام والمسلمین "رهبر" تصریح کرد: من از دستگاه قضائی، ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر و نیروی انتظامی می خواهم که با رعایت اصل هدایت و ارشاد به وظایف خودشان در زمینه مقابله با هنجارشکنی عده ای با هدفی خاص اقدام به این کارها می کنند عمل کرده و جلوی توطئه کشف حجاب در جامعه را بگیرند.

وی تاکید کرد: از متدینین به خصوص خانم های مؤمن و حزب الهی هم می خواهم که هدف اسلام از حجاب و عفاف در جامعه را به خوبی انتقال دهند و جلوی جوسازی علیه نیروهای ارزشی ناجا را بگیرند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون