نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/9      14:4:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:466


نسخه چاپی
اختصاصی/
برگزاری مسابقات " گشت جاده ای" به میزبانی نیروی انتظامی
گروه ناجا- معاون تربیت و آموزش ناجا از برگزاری مسابقات بین المللی 2019 "گشت جاده ای" به میزبانی نیروی انتظامی در شهر آیلند خبر داد.

 

سردار "امیرحسین یاوری" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس از برگزاری مسابقات " گشت جاده ای" خبر داد و اظهار داشت: مسابقات "گشت جاده ای" از سری مسابقات جهانی روسیه 2019 به میزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.

وی افزود: این مسابقات از تاریخ 10 تا 25 مرداد برابر 1 تا 16 آگوست 2019 در محل پیست بین المللی سرزمین ایرانیان ( آیلند) کیلومتر 35  اتوبان تهران - ساوه، 7 کیلومتر بعد از خروجی فرودگاه امام خمینی (ره) شهر "آیلند" برگزار می شود.

معاون تربیت و آموزش ناجا یادآور شد: در این مسابقات، 4 تیم؛ روسیه، ازبکستان، ارمنستان و جمهوری اسلامی ایران شرکت می کنند و اتومبیلرانی نظامی، تیراندازی، اطفاء حریق، خودامدادی و دگرامدادی از محورهای این مسابقات می باشد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه خودرو در نظر گرفته شده برای برگزاری مسابقه" دناپلاس" است، گفت: این مسابقات در راستای تقویت تعاملات پلیسی به ویژه در حوزه تربیت و آموزش و با نگاه صلح و دوستی برگزار می شود.  #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون