نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/9      15:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:815


نسخه چاپی
سقوط اعضای یک خانواده به رودخانه کرج
گروه استان ها-البرز- فرمانده انتظامی شهرستان کرج از غرق شدن 2 نفر در رودخانه کرج و نجات 2 نفر دیگر از اعضای یک خانواده خبر داد.

سرهنگ "حسنعلی فیروزخواه" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس افزود: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر سقوط یک خانواده به داخل رودخانه  در محدوده "روستای سرودار" در جاده کرج -چالوس، ماموران کلانتری 28 آدران بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی اضافه کرد: ماموران پس از حضور در محل حادثه مطلع شدند که مادری به همراه 2 فرزند دخترش به داخل رودخانه سقوط کرده و پدر خانواده که برای نجات آنها خود را به آب زده بود، گرفتار رودخانه خروشان کرج شده و در جریان مسیر آب به قسمت های پایین دست رودخانه هدایت می شود.

سرهنگ فیروزخواه اظهار کرد: در ادامه با تلاش پلیس و عوامل امدادی پدر خانواده به همراه یکی از دخترها نجات یافت و اجساد مادر به همراه دختر خانواده در محدوده بیلقان کرج کشف شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج در پایان با هشدار به شهروندان در خصوص رعایت نکات ایمنی و توجه به تابلوهای عدم ورود به مناطق ممنوعه در اطراف رودخانه ها گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۴ نفر در رودخانه های استان البرز جان خود را از دست داده اند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون