نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/11      17:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:139


نسخه چاپی
خواهان تقویت همکاری های پلیسی با ایران هستیم/ تجهیزات بومی و توانمندی پلیس ایران مثال زدنی است
گروه ناجا – مدیر کل پلیس ملی ترکیه با تأکید بر تقویت همکاری های پلیسی با ایران گفت: تجهیزات بومی و توانمندی پلیس ایران مثال زدنی است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، عصر امروز "ژنرال جلال اوزنکایا"؛ مدیر کل پلیس ملی ترکیه به اتفاق هیئت همراه با سردار "حسین اشتری" فرمانده نیروی انتظامی و برخی از معاونان در ستاد فرماندهی ناجا دیدار و گفت و گو کردند.

ژنرال جلال اوزنکایا در این دیدار اظهار داشت: پیش از ظهر امروز به اتفاق هیئت همراه در مقر فرماندهی یگان های ویژه ناجا حضور و شاهد فعالیت ها و توانمندی های این یگان بودیم که باید بگویم تجهیزات دفاعی و انتظامی پلیس ایران که حاصل دانش و تخصص متخصصان داخلی است، بی نظیر می باشد.

مدیر کل پلیس ملی ترکیه با اشاره به تمدن و فرهنگ دیرینه جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: امروز شاهد امنیت مطلوب دراقصی نقاط کشور ایران هستیم از طرفی این کشور یکی از قدرت های منطقه محسوب می شود.

وی با اشاره به شرایط منطقه خاطر نشان کرد: برخی قدرت ها، سال ها است که در آرزوی دست یافتن به اهداف خود در منطقه ما، اقدام به طراحی برنامه هایی می کنند و در صددند با اختلاف افکنی میان کشورهای منطقه، به اهداف و آرزوهای خود برسند و باید هوشیار باشیم در " له" قدرت های استکباری نیفتیم.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به تعاملات پلیسی با ایران ادامه داد: دیدار و نشست امروز با فرمانده ناجا سرآغاز فعالیت های مشترک و تقویت تعاملات در روزهای آتی است چرا که اعتقاد داریم تهدیدات و مشکلات مشترک را باید با همکاری از بین برد.

ژنرال جلال اوزنکایا اضافه کرد: تلاش برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر، قاچاق انسان، فعالیت گروهک های تروریستی، ارتقاء امنیت مرزی و ... باید محور و اساس همکاری های پلیس جمهوری اسلامی ایران و ترکیه باشد.

وی با بیان اینکه گروهک های تروریستی تهدید مشترک برای ایران و ترکیه هستند، خاطر نشان کرد: به جد معتقدیم که باید از دانش و تجربه ایران در مبارزه با گروهک های تروریستی و خرابکار استفاده کنیم و خواهان همکاری های بیشتری با پلیس ایران هستیم./

 

 

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون