نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/11      6:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:106


نسخه چاپی
ناجا نيروي انقلابي، فداکار و سنگ زيرين آسياب است
گروه استان ها – خراسان رضوي – رئيس عقيدتي سياسي و نماينده ولي فقيه در ستاد كل نيروهاي مسلح با حضور در ستاد انتظامي تايباد، نيروي انتظامي را يک نيروي انقلابي، فداکار و هميشه در صحنه و سنگ زيرين آسياب دانست.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، صبح روز سه شنبه حجت الاسلام "محمد رضايي" رئيس عقيدتي سياسي و نماينده ولي فقيه در ستاد كل نيروهاي مسلح  با حضور در ستاد انتظامي تايباد در جمع كاركنان انتظامي گفت: نيروي انتظامي يک نيروي انقلابي، فداکار و هميشه در صحنه و سنگ زيرين آسياب است.

وي با گفتن خداقوت به پليس تايباد افزود: كاري كه دعاي مقام معظم رهبري را به دنبال داشته باشد ارزش دارد و اين را بدانيد كه مورد محبت خداوند هستيد و خداي متعال شما را دوست دارد.

رئيس عقيدتي سياسي ستاد كل نيروهاي مسلح با بيان اينكه كار شما مبارزه با فسق، فجور و ناامني است افزود: غيبت، آفت است و باعث ايجاد نااميدي در بين كاركنان وخانواده ها مي شود و جو بدبيني وكدورت را به وجود مي آورد بنا براين ما مجالسي را كه غيبت و بدبيني به نظام و سازمان در آنها وجود دارد بايد ترك كنيم و روحيه اميد را ارتقاء دهيم همان طور كه در تمامي فرمايشات مقام معظم رهبري(مدظله العالی) روح اميد و خود باوري متبلور است.

وي ارتقاء معنويت بين كاركنان و خانواده ها را بهترين راه براي اتصال به خدا وكليد حل مشكلات دانست و توجه به نماز شب و قرائت قرآن را باعث تقويت معنويت در زندگي بيان كرد.

حجت الاسلام رضايي در بخش ديگر از سخنان خود خاطر نشان كرد: اگر روح اميد در هر جامعه اي بالا رود آن جامعه شكست ناپذير می شود و شما در نيروي انتظامي مانند سنگ زيرين آسياب در برابر تمامي مشكلاتي كه ديگران مقصرند، زحمت مي كشيد و براي حفظ ارزش ها تلاش داريد كه اين جاي تقدير و تشكر دارد.

وي وحدت بين نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران را بي نظير خواند و تأكيد کرد: وحدت باعث اقتدار و همبستگي در برابر دشمنان مي شود و همه ما افتخار داريم كه سرباز ولايتيم و زير پرچم "الله" خدمت مي كنيم؛ شغل شما معامله با خداست و اندك چيزي را كه به شما پاداش مي دهند براي امرار معاش است و همه سختي هاي شما ذره ذره در پيشگاه خداوند اجر و مزد دارد.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون