نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/12      9:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:130


نسخه چاپی
امروزه فضای مجازی برای تخریب نهادهای انقلابی در اختیار دشمن قرار گرفته است / زیربنای همه امور جامعه مسائل فرهنگی و اجتماعی است
گروه استان ها- یزد- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: امروزه فضای مجازی نیز برای شکستن قبح مقدسات، تخریب نهادهای انقلابی و مخدوش کردن ارزش ها و هنجارهای اسلامی در اختیار دشمن قرار گرفته است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "ابوالقاسم وافی" در دیدار فرمانده انتظامی استان یزد ضمن اشاره به مشکلات اقتصادی مردم در سطح جامعه خاطرنشان کرد: اگرچه برخی مشکلات اقتصادی مردم ما را آزار می دهد اما زیربنای همه امور جامعه، مسائل فرهنگی و اجتماعی است.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: دشمن تمام تلاش خود را برای کاهش اعتماد مردم به نظام و ناامیدی آنها به کار گرفته و البته در شهرهای مذهبی مانند یزد فعالیت بیشتری نیز دارد.

آیت الله وافی اضافه کرد: امروزه فضای مجازی نیز در شکستن قبح مقدسات، تخریب نهادهای انقلابی و مخدوش کردن ارزش ها و هنجارهای اسلامی در اختیار دشمن قرار گرفته است.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: باید با حضور پر رنگ تر دستگاه های فرهنگی و تقویت نهادهای متولی فرهنگ بخصوص نهادهای متولی امر به معروف و نهی از منکر زمینه ترویج مفاسد در جامعه برچیده شود.

وی از زحمات و تلاش های شبانه روزی فرمانده و کارکنان پلیس استان به خاطر برقراری نظم و امنیت مطلوب در سطح جامعه و دغدغه آنها در حوزه فرهنگ قدردانی کرد.

سردار "محمدرضا میرحیدری" نیز در این دیدار ضمن تشریح وضعیت اجتماعی، فرهنگی و امنیتی استان یزد خاطرنشان کرد: تغییرات فرهنگی و نقش دشمن در ایجاد و ترویج ناهنجاری ها و ولنگاری های اخلاقی بسیار تاثیرگذار است.

فرمانده انتظامی استان ضمن اشاره به تبلیغات سوء دشمن در فضای مجازی علیه نظام و نیروی انتظامی در برخورد با ناهنجاری ها خاطرنشان کرد: در مقابله با این ناهنجاری ها باید به نحوی عمل کنیم که دشمن نتواند در این موضوعات رسوخ کرده و خواسته های خود را محقق کند.

وی تصریح کرد : باید با تلاش، دلسوزی و حرکت جهادی ماموریت ها را دنبال کنیم تا آرامش و آسایش مردم فراهم شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون