نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/12      10:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:120


نسخه چاپی
شجاعت و غیرت انقلابی؛ ویژگی بارز افسران یگان ویژه/ جلب مشارکت های مردمی؛ راه حل دستیابی به موفقیت
گروه ناجا ـ فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، شجاعت و غیرت انقلابی را ویژگی بارز افسران این یگان خواند و گفت: با جلب مشارکت های مردمی، می توان به موفقیت های روز افزون دست یافت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی" در جمع کارکنان یگان ویژه استان خراسان جنوبی، امنيت را نياز اساسي جوامع بشري دانست و اظهار داشت: امنيت، بستر همه فعاليت هاي اقتصادي، فرهنگي، اجتماعي و سياسي است و جامعه ناامن نمي تواند در اين عرصه ها فعاليت کند.

وی با بیان اينکه امروز داراي جامعه اي امن هستيم و امنيت در کشور حاکم است، افزود: برقراري نظم و امنيت در جمهوري اسلامي ايران بر عهده نيروي انتظامي است و براي ما باعث افتخار است که در عرصه ايجاد محيطي امن و آرام براي مردم عزيزمان گام بر مي داريم.

فرمانده یگان های ویژه ناجا تصریح کرد: شجاعت و غیرت انقلابی کارکنان یگان ویژه در تمامی عرصه ها، موجب افزایش اعتماد آحاد جامعه شده که این امر نوید دهنده خدمت شایسته‌تر به مردم ولایی است.

سردار کرمی بیان کرد: محیط یگان ویژه در سراسر کشور دارای فضایی ولایی است و آنچه ما را در مقابل همه تحریم و تهدیدها حفظ می کند، روحیه ایثار و شهادت طلبی است.

وی تلاش‌هاي يگان ويژه در پاسداري از ارزش هاي اسلامي را با ارزش و قابل تحسين خواند و گفت: امروز پليس ويژه يك پليس جامعه محور، مقتدر،كارآمد و علمي است و توانسته اعتماد و مشاركت آحاد جامعه را جلب كند.

يگان ويژه نماد اقتدار کشور

فرمانده یگان های ویژه ناجا ادامه داد: با رویکرد‌های اجتماعی، جلب مشارکت های مردمی می توان  به موفقیت های روز افزون دست یافت.

سردار کرمی بیان کرد: با آمادگی جسمانی، بصیرتی، عملیاتی و تکیه بر نقاط قوت، برنامه آینده خود را تنظیم خواهیم کرد تا همچون سال‌های گذشته با اقتدار توأم با رأفت برای برقراری نظم و امنیت گام برداریم.

وی با اشاره به اینکه امروزه دشمن از روش‌های مختلفی برای ضرب زدن به نظام اسلامی استفاده می‌کند، افزود: امید است با ایجاد راهبرد‌های مناسب، استمرار در آموزش و بهره مندی از تجهیزات نوین، به خوبی بتوانیم همچون گذشته برنامه‌های خود را پیش ببریم و در مأموریت‌ها موفق عمل کنیم.

فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: يگان ويژه نماد اقتدار در کشور است و امروز اصلي ترين وظيفه ما حفظ و ارتقاء توان آمادگي در عرصه هاي مختلف است.

سردار کرمی با اشاره به اهميت آموزش مستمر، موثر و كارآمد حافظان نظم و امنيت براي دستيابي به توانمندي همه جانبه به منظور اجراي بهينه  ماموريت هاي محوله و خطير ناجا گفت: هر چه ميزان آمادگي و توانمندي پليس ويژه در ابعاد مختلف جسمي و روحي بالاتر باشد، به همان ميزان نيز قادر به ورود مقتدرانه در مواقع بحران و ماموريت هاي فوريت دار خواهيم بود.

این مقام انتظامی در پایان خاطر نشان كرد: همه ما در جهت اهداف متعالي نظام گام بر مي داريم و لذا تعامل و همکاري براي بهتر شدن و به نتيجه دلخواه رسيدن امور، لازم و ضروري به نظر مي رسد که اميدوارم با تعامل بيشتر اين امر محقق شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون