نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/12      12:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:95


نسخه چاپی
نیت الهی، کارها را ارزشمند، قوی و ماندگار می کند
گروه استان ها-کرمان-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه نیت الهی کارها را ارزشمند، قوی و ماندگار می کند، گفت: همت، خدمت و جهت سه معیار مهم ارزشی در زمینه کار و تلاش هستند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام "حسن علیدادی سلیمانی" در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان کرمان اظهار داشت: حضور 4 ساله سردار " بنی اسدی فر "در این استان را تکریم کرده و خیر مقدم می گویم خدمت فردی که از این پس پرچم خدمت را به عهده می‌گیرد.

وی ادامه داد: به طور قطع هر کسی که معارفه می‌شود روزی هم تکریم خواهد شد که این سنتی تغییر ناپذیر است. آن چیزی که اهمیت دارد این است که آن فرد در زمان قبول مسئولیت چه چیزی تحویل گرفته و چه دستاوردی داشته است؛ باید دید که فرد مسئول در مجموعه خود چه میزان توسعه و پیشرفت به وجود آورده و در پیشگاه خداوند چقدر از عملکرد خود راضی است؟

نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: در این زمینه رضایت مردم هم بسیار مهم است و باید توجه داشت که دادگاهی دقیق تر و بی خطاتر از دادگاه عدل الهی وجود ندارد و در زمان خدمت سردار "بنی اسدی فر " شاهد توسعه و پیشرفت در مجموعه نیروی انتظامی استان بودیم.

امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه سه محور در زمینه خدمت به مردم و کار در سیستم اداری حائز اهمیت است، گفت: اولین محور «همت» است؛ باید دید وقتی افراد مسئولیتی را در دست می گیرند می خواهند از کجا و به کجا برسند و چگونه تلاش و تعامل می کنند.

وی محور دوم را «خدمت به توده های مردم» ذکر کرد و افزود: در این زمینه شهروند، درجه یک و 2 وجود ندارد و پیامبر اکرم (ص) در این خصوص فرمودند «مردم خانواده خدا هستند».

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی عنوان کرد: محور سوم که دو محور دیگر را ارزشی می کند «جهت» است به این معنا که کار را بر چه مبنا و انگیزه و نیتی انجام می دهیم.

وی با اشاره به اینکه نیت الهی کار را ارزشمند، قوی و ماندگار می کند، افزود: همت، خدمت و جهت سه معیار مهم ارزشی در کار و تلاش هستند که هر سه را در دوران خدمت سردار بنی اسدی فر پررنگ، خوب و ارزشمند ارزیابی می‌کنیم.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون