نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/12      13:4:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:300


نسخه چاپی
كشف 348 كيلو ترياك و حشيش در یک عمليات مشترك پليسي
گروه استان ها-خراسان جنوبی-فرمانده انتظامی استان گفت: در عمليات مشترک مأموران انتظامي شهرستان "طبس" و پليس خراسان رضوي 348 كيلو و 700گرم ترياك و حشيش کشف شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار "مجید شجاع"در تشریح این خبر اظهار داشت: با کسب خبری مبنی بر انتقال محموله سنگين مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در محورهای عبوري استان بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پليس قرار گرفت.

فرمانده انتظامي استان خراسان جنوبی افزود: روز گذشته مأموران انتظامي شهرستان طبس با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوي هنگام گشت زنی در سطح منطقه و کنترل محورهاي عبوري، خودروي قاچاقچي مواد مخدر را شناسايي و متوقف كردند.

وی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از خودرو 200كيلو و 900گرم ترياك  و 147كيلو و 800گرم حشيش کشف کردند که در این رابطه یک سوداگر مرگ دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

سردار شجاع در پايان ضمن تقدير از همکاري فرماندهي انتظامي استان خراسان رضوي،خاطر نشان کرد: استمرار عمليات مشترک پليس با ساير استان ها به منظور ضربه زدن به قاچاقچيان از برنامه هاي تعريف شده است که نشانه همدلي و همگرايي و هم پوشاني نیروی انتظامی است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون