نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/12      14:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:306


نسخه چاپی
چهره پلیس با جوسازی و فیلم‌های ساختگی مخدوش نمی‌شود
گروه ناجا- دادستان کل کشور به حمایت از ناجا پرداخت و گفت: هنجارشکنان بدانند با جوسازی‌ و فیلم‌هایی که از قبل آماده کرده و در فضای مجازی منتشر می‌کنند، نمی‌توانند چهره پلیس را مخدوش کنند.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس به نقل از خبرگزاری فارس؛ همایش هم‌اندیشی روسای پلیس فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با دادستان کل کشور و دادستان تهران در مقر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد. 

حجت‌الاسلام والمسلمین "محمدجعفر منتظری" دادستان کل کشور در حاشیه این همایش در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسش خبرنگارفارس در خصوص ورود پلیس به بحث ناهنجاری‌های اخلاقی و کشف حجاب و برگزاری طرح ناظر یک و همچنین طرح ناظر دو و سه بزودی و حمایت دادستانی از عملکرد پلیس اظهار داشت: وظیفه قانونی پلیس برخورد با جرایم مشهود است و دستگاه قضائی وظیفه دارد هر جایی که پلیس وارد می‌شود و مجوز می‌خواهد حتما مجوز دهد. 

دادستان کل کشور  تصریح کرد: دستگاه قضائی از نیروی انتظامی و پلیس مقتدر حمایت کرده و خواهد کرد؛ ما نمی‌توانیم امنیت اخلاقی و اجتماعی را به خاطر برخی حرف‌ها که زده می‌شود و برخی اقدامات بدخواهان و جوسازی در فضای مجازی، فدای این حرکات مذبوحانه کنیم؛ حتما دستگاه قضا از اقدامات قانونی و مقتدرانه پلیس حمایت خواهد کرد. 

وی گفت: اگر یک زمانی تخلفی صورت بگیرد و نیرویی تخلف کند این تخلف در چارچوب قانونی رسیدگی خواهد شد. 

دادستان کل کشور تصریح کرد: هنجارشکنان بدانند با جوسازی‌ها و فیلم‌هایی که از صحنه از قبل آ‌ماده کرده و در فضای مجازی منتشر می‌کنند چهره پلیس مخدوش نمی‌شود و مردم و دستگاه قضائی این جوسازی‌ها را  نمی‌پذیرند. 

وی افزود: از پلیسی که برای اجرای امنیت و ایفای نقش قانونی تلاش می‌کند حمایت کرده و به جوسازی‌ها توجه نمی‌کنیم؛ پلیس باید با اقتدار در میدان برای ایجاد امنیت حضور داشته باشد و با هر هنجارشکنی برخورد قانونی کند. #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون