نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/12      16:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:309


نسخه چاپی
اقتدار نظام باعث سردرگمی آمریکا شده است/ جوسازی ها تاثیری در اجرای ماموریت های نیروی انتظامی ندارد

گروه استان ها- کرمان-فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به سرنگونی پهپاد آمریکایی توسط نیرو های مسلح ایران گفت: امروز اقتدار نظام باعث سردرگمی آمریکا شده است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: نیروی انتظامی در اجرای ماموریت های خود، موفقیت های بسیاری در حوزه های مختلف داشته و توانسته بیشترین خدمت را در راستای امنیت پایدار به مردم ارائه دهد.

فرمانده ناجا گفت: نیروی انتظامی به حول و قوه الهی و با حمایت های مردم بر اساس قانون تمامی ماموریت های خود را مقتدرانه و هوشمندانه ادامه خواهد داد و جوسازی ها هیچ تاثیری در اجرای ماموریت های ما نخواهد داشت.

وی تاکید کرد: هر زمان که با ناهنجاری ها برخورد کردیم ( به عنوان مثال در مسئله حجاب)، نیروی انتظامی بر اساس قانون ، کار خود را انجام می دهد ولی هجمه هایی به سمت ما وارد می شود که با سناریو های قبلی و حساب شده هستند.

سردار اشتری با بیان اینکه ما مامور اجرای قانون هستیم و همکارانم در اقصی نقاط کشور باید با هرگونه بی قانونی برخورد کنند و وقتی در یک سری از حوزه ها ورود می کنیم، برخی  احساس خطر می کنند، افزود: باید ساز و کارهای لازم را ایجاد کنیم اما اینکه به دلیل نبودن نیروی زن و محدودیت هایی که داریم اگر مامور ما یک زن تروریست را دید، نباید او را دستگیر کند و یا اینکه اگر خانمی در بازار سرقتی انجام داد، مامور ما اجازه بدهد که او برود یا اینکه باید او را دستگیر کند .

سردار اشتری بیان کرد:از ماموران وظیفه شناس و افرادی که بر اساس قانون وظیفه خود را انجام می دهند با قاطعیت حمایت و از آنها تشکر می کنیم.

وی به نقش برجسته استان کرمان در دوران دفاع مقدس، مبارزات انقلابی و در حوادث اخیر کشور اشاره و بیان کرد: کرمان دیار مردمی نجیب، متدین و مجاهد است.

سردار اشتری با اشاره به این مطلب که افتخار نیروی انتظامی؛ حفاظت از جان، مال و ناموس مردم کشور است ، تاکید کرد: باید قدردان این مردم عزیز باشیم و با تمام وجود در خدمت این بزرگواران بوده و خواهیم بود.

وی با بیان اینکه راهبرد اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی، ایجاد آرامش ، ثبات و تقویت امنیت در منطقه  است، تاکید کرد: دشمنان این مرز و بوم بدانند تهدیدات آنها حتما خنثی خواهد شد و یک تهدید را با 10 برابر قدرت آن پاسخ خواهیم داد.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: امروز جبهه مقاومت در کشورهای مختلف، حامی مظلومان ، آزادی خواهان و مردم ایران است و ملت شریف ما نیز بر این اصل پایبند هستند که باید در مقابل دشمن ایستادگی و در برابر تهدیدات آن مقاومت کرد.

امروز اقتدار نظام باعث سردرگمی آمریکا شده است

فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: علت این که دشمن جرات نمی کند به ما تعرضی داشته باشد پشتیبانی مردم و قدرت دفاعی ماست و اگر امروز آمریکایی ها با توجه به اقدام هوشمندانه و مقتدرانه نیروهای مسلح در زدن پهپاد، سردرگم شده اند به خاطر اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.

سردار اشتری گفت: جمهوری اسلامی در یک اقیانوس پرتلاطم، حرکت خود را به جلو پیش می برد و نیروهای انتظامی جزئی از مردم هستند و امروز فرزندان این ملت در لباس نیروی انتظامی، سپاه، بسیج و ارتش در خدمت این نظام و کشور و مردم هستند.

وی تاکید کرد: هر نهاد و سازمانی با مردم همراه شود به دریا متصل می شود و می تواند کارهای بزرگی انجام دهد و نمونه های آن را در حوزه های داخلی، جبهه مقاومت و سایر عرصه ها مشاهده کرده ایم.

سردار اشتری بیان کرد: امروز اعتماد مردم به مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بالاترین سرمایه این کشور است و ما به دلیل هجمه های دشمنان در برخی از حوزه ها از جمله در حوزه اقتصادی مشکلاتی داریم که باید همه مسئولان برای معیشت و آسایش مردم و رفع دغدغه های اقتصادی پای کار باشند .

وی افزود:امنیت هزینه دارد و ما باید بهترین های خود را برای آن بدهیم و از این رو، هفته ای نیست که در نیروی انتظامی شهید نداشته باشیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور  به تنوع ماموریت ها، اختیارات و حساسیت کار در نیروی انتظامی نیز اشاره و بیان کرد: هر جا که مردم ساکن هستند و یا کار می کنند نیروی انتظامی باید به شکلی حضور داشته باشد و این ماموریت سنگینی است.


وی از تلاش های سردار " بنی اسدی فر" تقدیرکرد و ادامه داد: استان کرمان به دلیل وسعت، همجواری با استان های مرزی و  کویری بودن با موضوعات مختلفی از جمله قاچاق مواد مخدر، اتباع بیگانه و 18 هزار کیلومتر جاده حساسیت های خاص خود را دارد که همه این ها جزء ماموریت های ما و هر کدام از این موارد دغدغه فرماندهان و کارکنان پلیس است.

سردار اشتری با تاکید بر این که استان پهناور کرمان از استان های امن کشور است ، تاکید کرد: این استان در بسیاری از شاخص ها رو به رشد بوده و امنیت آن در حال ارتقاء است.

فرمانده ناجا با اشاره به عملكرد مثبت و شايسته سردار "عبدالرضا ناظري"در مدت تصدي خود در شرق استان تهران خاطر نشان كرد:اميد است كه وي در جبهه جديد نيز با همت و تلاش روز افزون خود و همكاران در مجموعه پليس كرمان به توفيقات شایانی دست يابند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون