نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/12      15:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:206


نسخه چاپی
سردار اشتری:
استفاده از تمامی امکانات و ظرفیت ها در ارتقاء امنیت مردم
گروه استان ها-کرمان-فرمانده ناجا گفت: نیروی انتظامی با همه امکانات و ظرفیت‌های خود تلاش می‌کند تا سطح امنیت مردم را ارتقاء بخشد و در همه حال در خدمت به مردم حاضر است .

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس؛ سردار "حسین اشتری" در جمع خبرنگاران بیان داشت: کرمان وسعت زیادی دارد و به همین دلیل مسائل خاصی نیز دارد که باید پیگیری شوند.

وی افزود: کار ساماندهی اتباع بیگانه، برخورد با شرارت‌ها و … در دستور کار پلیس قرار دارد ضمن اینکه استان کرمان در این موارد خوب عمل کرده و وضعیت امنیت آن در حد مطلوب قرار دارد.

فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی حافظ جان و مال و ناموس مردم است و در انجام ماموریت‌های خود قاطعانه عمل می‌کند، گفت: با توجه به گستردگی ماموریت‌های پیش روی پلیس ، توانمندی نیروها باید ارتقاء پیدا کند لذا ما به تجهیزات و امکانات به روز بیشتری نیازمندیم.

اشتری یادآور شد: فرماندهی مرزبانی دارای ستادی متمرکز است و در تابعیت مستقیم فرمانده ناجا و رده بالاتر، فرماندهی مرزبانی ستاد ناجا است که بر استان‌های مرزی اشراف خوبی دارد.

فرمانده ناجا در خصوص عدم استفاده از جلیقه های ضدگلوله توسط نیروهای انتظامی بیان داشت: در حال تهیه جلیقه هایی هستیم که از لحاظ وزنی استاندارد باشند و با توجه به شرایط آب و هوایی ساخته شده باشند و امیدواریم به اندازه نیاز استان‌ها این جلیقه ها را تامین کنیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون