نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/12      16:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:151


نسخه چاپی
محموله 10 ميلياردي به مقصد نرسيد
گروه استان ها – لرستان – فرمانده انتظامي استان از توقيف يك دستگاه كاميون كشنده و كشف محموله خارجي به ارزش 10 ميليارد ريال در خرم آباد خبر داد .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سردار "حاجي محمد مهديان نسب" گفت : ماموران پليس آگاهي استان در اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و مقابله با قاچاق كالا در محور جنوبي خرم آباد يك دستگاه كاميون كشنده را با هماهنگي مقام قضائي توقيف كردند .

به گفته فرمانده انتظامي استان ماموران در بازرسي از خودرو توقيفي 4 تن و 270 كيلو گرم مغز گردو و 300 كيلوگرم گردو ، 8 هزار و 760 ثوب البسه ، 220 طاقه پارچه ، يك دستگاه ماساژور و 2 دستگاه كولرگازي خارجي قاچاق كشف و 2 نفر را دستگير كردند .

وي با بيان اين كه محموله كشف شده از استان هاي جنوبي به مقصد پايتخت بارگيري شده بود گفت : كارشناسان ارزش محموله را 10 ميليارد ريال اعلام كردند و متهمان با تشكيل پرونده به مراجع ذي صلاح معرفي شدند .

سردار مهديان نسب با بيان اين كه كالاي قاچاق تأثير مخربي بر الگوي مصرف جامعه به جاي مي گذارد و جامعه را به سوي تجمل گرايي سوق مي دهد از شهروندان خواست ؛ در صورت مشاهده هرگونه فعاليت غيرمجاز توسط افراد سودجو، موضوع را در اسرع وقت از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند تا نسبت به شناسايي و دستگيري متخلفان اقدام شود#.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون