نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/13      10:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:110


نسخه چاپی
فرمانده مرزبانی ناجا خبر داد:
استقرار شناورهای جدید مرزبانی در آب‌های جنوبی کشور/ تقدیر سردار "رضایی" از مجلس و دولت در حمایت از مرزبانان
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی ناجا گفت: بزودی شناورهای جدید دریایی در آب‌های جنوب کشور به‌منظور کنترل دریایی و مبارزه با مهاجمان مستقر می‌شود‌‌.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" در مراسم تکریم و معارفه فرمانده مرزبانی استان گیلان اظهار کرد: اقتدار رهبر معظم انقلاب اسلامی و الهام گرفتن مدیریتی مسئولان بلندپایه کشورهای همسایه ایران از منش و درایت ایشان کاملاً مشهود است.

وی بر لزوم قدردانی از جانفشانی های شهدا و ولی امر مسلمین تاکید کرد و افزود: انقلاب اسلامی بر اعتلای اقتدار امت و امام (ره) استوار است و این اقتدار و استواری باید باید توسط مردم تداوم یابد.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به ارتباط عمیق مرزبانان با مرزنشینان اظهار داشت: اگر امروز در گیلان شاهد رشد و شکوفایی هستیم به برکت وجود و تعامل مرزبانان این استان با مرزنشینان داخلی و ارتباط دیپلماتیک با کشور همسایه است.

سردار رضایی با اشاره به وجود کشور افغانستان به عنوان بزرگ‌ترین کشور تولیدکننده مواد مخدر در همسایگی ایران گفت: با توطئه استکبار، مرزهای شرقی ایران درگیر مبارزه با مواد مخدر است و میزان تولید مواد مخدر در این کشورها رو به افزایش است.

وی با اشاره به مبارزه مرزبانان با انواع تخلفات مرزی عنوان کرد: برای جلوگیری از ورود کالای قاچاق، اقلام غیرفرهنگی و ... مرزبانان در دوردست‌ترین نقطه مرزی حضور دارند و در این راه هزاران شهید را برای دفاع از اسلام و انقلاب تقدیم کرده است.

سردار رضایی با بیان اینکه دفاع مقدس در مرزبانی همچنان ادامه داد، افزود: درگذشته توپ و تفنگ در خط دفاع وجود داشت اما امروزه به حول و قوه الهی توپ و تانک وجود ندارد اما باید روح معنوی در مرزها تقویت شود.

فرمانده مرزبانی ناجا با تقدیر از مجلس شورای اسلامی و دولت در حمایت از مرزبانان گفت: باید ساخت ابنیه مرزی، شهرک‌های مسکونی و زیرساخت ها برای مرزبانان در کشور تقویت شود.

سردار رضایی از استقرار شناورهای جدید دریایی در جنوب کشور خبر داد و افزود: به‌زودی این شناورها در آب‌های جنوب کشور به‌منظور کنترل دریایی و مبارزه با مهاجمان مستقر می‌شود‌‌.

وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) مبنی بر اینکه مرز ناموس کشور است، تصریح کرد: به فرموده ایشان مسئولان باید به سراغ مرزها بروند و گرنه مرزها به سراغ مسئولان می‌آیند که این نشان از اهمیت مرزها در قانون اساسی دارد.

فرمانده مرزبانی ناجا از تصویب طرح جامع مرزبانی توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) طی هفته گذشته خبر داد و گفت: اجرای این طرح به نیروی انتظامی سپرده‌ شده و ۲۶ دستگاه در این امر خطیر مرزبانی را یاری می‌کنند.

گفتنی است، در پایان این مراسم سردار "رضایی" از زحمات سرهنگ "کیاست سپهری" قدردانی کرد و سرهنگ "سهراب سجادی" را به سمت فرمانده مرزبانی استان گیلان منصوب و معرفی کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون