نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/13      10:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:85


نسخه چاپی
فرمانده یگان های ویژه ناجا:
عملیات روانی کلید طلایی حل بحران هاست/ منابع انسانی توانمند اصلی ترین عامل پیشرفت یگان ویژه
گروه ناجا- فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: برای مقابله با تهدیدات امنیتی و آسیب‌های اجتماعی، تنها قوانین سخت‌گیرانه کافی نیست بلکه قدرت دیگری نیز به‌ مانند عملیات روانی مورد نیاز است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی" در جمع کارکنان یگان ویژه استان خراسان شمالی، حرکت به سوی خلاقیت و نوآوری را ضرورتی در فرهنگ سازمانی دانست و گفت: با توجه به نوع و تعدد مأموریت‌های نیروی انتظامی و شرایط روز جامعه، نیاز است كه فرماندهان و مدیران به طور مستمر آمادگی شنیدن اندیشه‌های بدیع و نوین کارکنان را داشته باشند و نظرات جدید و ارائه روش های نوین را تقویت کنند.

وی در ادامه آموزش نوین، توسعه خدمات مردمی، تخصص و حرفه‌ای‌گری، فرهنگ سازمانی، کار گروهی، استقبال مدیران از عوامل تغییر و تحول و نوع ارتباط مستمر کارکنان با مجموعه را از مهم‌ترین ویژگی‌های سازمان‌های پویا و خلاق دانست و بر انجام برنامه‌های آموزش محور در راهبردهای اجتماعی و مردم یاری تاکید کرد.

فرمانده یگان های ویژه ناجا عملیات روانی را از ابزارهای مهم بازدارندگی و کلید طلایی حل بحران ها دانست و عنوان کرد: برای مقابله با تهدیدات امنیتی و آسیب‌های اجتماعی، تنها قوانین سخت‌گیرانه کافی نیست بلکه قدرت دیگری نیز به‌ مانند عملیات روانی، مورد نیاز است تا با بهره‌گیری از آن بتوان به ساماندهی و مدیریت ماموریت‌ها پرداخت.

سردار کرمی با تحلیلی بر مسائل و آسیب های اجتماعی تصریح كرد: در کنار تجهیزات و امکانات، منابع انسانی توانمند یکی از مهم‌ترین و پایدارترین عوامل ارتقاء و پیشرفت یگان ویژه است و در همه الگوهای جامع تعالی سازمانی، سهم زیادی به دانش افزایی، آموزش نوین و بهسازی کارکنان اختصاص داده می‌شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون