نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/13      11:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:82


نسخه چاپی
سردار "شرفی" عنوان کرد:
آموزش مطلوب، اولین گام توانمندی و اقتدار پلیس/ لزوم تلاش کارکنان برای رسیدن نیروی انتظامی به تراز اسلامی
گروه ناجا - رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: با آموزش های مدون و ایجاد محیط های فرهنگی در پلیس می توان به جهت پیشگیری از هرگونه وقوع جرایم در مواجهه با ناهنجاری های اجتماعی بهترین برخورد و عاقلانه ترین تصمیمات را گرفت.

سردار "محمد شرفی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس داشتن اقتدار، توانمندي، جديت و شجاعت را از ويژگي هاي مهم در پيشبرد اهداف هر سازمان برشمرد و اظهار داشت: همه روسا و فرماندهان رده های تابعه پلیس پیشگیری در زمینه آموزش افراد زیر مجموعه خود مسئول هستند و باید اهتمام ویژه ای در آموزش و نگهداشت بهینه کارکنان و سربازان وظیفه داشته باشند.

وی پلیس پیشگیری را نهادی مردم محور با رویکردهای اجتماعی قلمداد کرد و گفت: اولویت اول این پلیس پیروی از منویات مقام عظمای ولایت و فرامین معظم له بوده و همواره رفتار حکیمانه، مدبرانه و به دور از هرگونه تنش و خود رأیی و وابستگی به گروه ها و جریانات سیاسی را که شاخصه اصلی پلیس تراز اسلامی است نصب العین امور خود قرار می دهد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره گام دوم انقلاب اسلامی اظهار داشت: برخلاف جوسازی های دشمنان، کماکان نظام جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه در عرصه های مختلف به پیش می رود و می توان به وضوح پیشرفت های کشور را در عرصه های مختلف علمی، اقتصادی، عمرانی، آموزشی و دیگر حوزه ها شاهد بود.

سردار شرفی ادامه داد: شاید به ظاهر از نظر به کارگیری فناوری و تکنولوژی های نوین، پلیس برخی از کشورها نسبت به ما پیشرفته تر به نظر برسد اما مردم محوری و رعایت حقوق شهروندی پلیس اسلامی در کشور عزیزمان ایران همیشه زبانزد همگان است.

وی با توجه به اینکه کسب رضایت مردم بهترین بازتاب عملکرد پلیس است، افزود: بی شک با آموزش های مدون و برگزاری کلاس های تعالی رفتار و ایجاد محیط های فرهنگی در پلیس می توان به جهت پیشگیری از هرگونه وقوع جرایم، در مواجهه با ناهنجاری های اجتماعی بهترین برخورد و عاقلانه ترین تصمیمات را گرفت.

این مقام انتظامی در ادامه نقش متولیان فرهنگی کشور و سازمان های مردم نهاد را در ارتقاء نظم و امنيت اجتماعي بسيار تاثيرگذار دانست و عنوان کرد: جامعه ما مرهون تلاش كارشناسانی است كه به نقش آفريني فرهنگی مي‌پردازند و سلامت، نظم و امنيت جامعه را تضمين مي كنند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به تدابیر فرمانده ناجا درخصوص حرکت با شتاب و رو به جلوی یکایک کارکنان در جهت اعتلای سازمان پلیس عنوان کرد: رساندن ناجا به قله افتخار وظیفه تک تک کارکنان است و همه کارکنان در هر جایگاهی که هستند باید تلاش کنند تا با همراهی یکدیگر نیروی انتظامی را به تراز اسلامی نزدیک کنیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون