نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/13      12:4:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:127


نسخه چاپی
رهبری، مردم و قانون حامیان پلیس
گروه استان ها ـ سمنان ـ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با قدردانی از تلاش های نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: برخی با اظهارنظرهای خود جانفشانی های پلیس را نادیده می گیرند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله «سید محمد شاهچراغی» در دیدار با فرمانده جدید انتظامی استان انتصاب سرهنگ حسنی را تبریک گفت و برای وی، موفقیت در سمت جدید را از درگاه الهی مسئلت کرد.

امام جمعه سمنان با اشاره به روایتی، بندگی خدا و احسان به مردم را دو هدف مهم و بزرگ از خلقت آدمی برشمرد و گفت: مسئولان در خدمت به مردم عذری ندارند.

آیت الله شاهچراغی با قدردانی از خدمات گوناگون نیروی انتظامی به آحاد مردم خاطرنشان کرد: برخی در برابر این تلاش ها و خدمات، نادان هستند.

وی به حمایت های رهبر معظم انقلاب، مردم و نص صریح قانون از ماموران انتظامی اشاره و خاطرنشان کرد: پشتیبانی که پلیس دارد هیچ کس ندارد و از این فرصت خوب باید در راه خدمت به مردم استفاده کرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری ماموران پلیس را به برخورد مهربانانه با عموم مردم توصیه کرد و گفت: پلیس باید حلم، صبر و بردباری اش زیاد باشد و در برابر بی ادبی و پرخاش نیز تا آنجا که می شود زبان نصیحت را با اخلاق و رفتار پلیسی توام و آمیخته کند.

آیت الله شاهچراغی تشویق مامورانی که خوب عمل می کنند را از مسئولان انتظامی خواستارشد و در عین حال اظهارداشت: با عضو فاسد نیز قاطعانه برخوردکنید چرا که این افراد با رفتار خلاف خود خدمات پلیس را زیرسوال می برند.

امام جمعه سمنان همچنین با تاکید بر سرکشی مسئولان ارشد انتظامی استان از پاسگاه های دوردست، بازدید و نظارت بر عملکرد این پاسگاه ها و نحوه برخورد آنان با روستانشینان را موجب افزایش رضایت مندی مردم از نیروی انتظامی و نظام دانست.

عمل به تکلیف با روحیه ای جهادی / فرماندهی، بهترین فرصت خدمتگزاری

فرمانده جدید انتظامی استان نیز در ابتدای این دیدار با تقدیر و تشکر از حمایت ها و همراهی آیت الله شاهچراغی از خادمان مردم در مجموعه این فرماندهی تاکیدکرد: با روحیه ای جهادی به تکلیف خود در افزایش امنیت عمل می کنیم.

سرهنگ حسنی، مردم داری را از اولویت های خود در دوران فرماندهی نام برد و اضافه کرد: بدون شک فرماندهی بهترین فرصت برای خدمتگزاری به مردم و همکارانم در مجموعه انتظامی استان است.

این مسئول انتظامی با بیان این که ماموران ناجا، سربازان ولایت هستند تصریح کرد: با اعتقاد وارد ماموریت حساس تامین نظم و امنیت می شویم و تا پای جان نیز بر این اعتقاد و باورمان هستیم که رضایت مندی مردم، رضایت خداوند را به دنبال دارد.

وی از توصیه های دلسوزانه، مشفقانه و پدرانه آیت الله شاهچراغی قدردانی کرد و گفت: خوشبختانه با برنامه ریزی های صورت گرفته در مجموعه فرماندهی انتظامی استان جرایم و تخلفات بسیار ناچیزی وجود دارد و وضعیت استان از این لحاظ بهتر از میانگین کشوری است.

در این دیدار روسای عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات همچنین رئیس بازرسی و معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان نیز حضورداشتند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون