نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/13      12:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:248


نسخه چاپی
کشف بیش از 18 میلیارد ریال کالای قاچاق در قم
گروه استان ها-قم-فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 18 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق از یک کاميون کشنده "بونکر مايع گاز" در استان خبر داد.

سردار "عبدالرضا آقاخانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در راستای مبارزه بی امان با قاچاق کالا و ارز و با اطلاع از اینکه فردی قصد دارد با یک کاميون کشنده بونکر مايع گاز اقدام به قاچاق محموله کالای قاچاق کند، موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام یک سری اقدامات پلیسی موفق شدند کامیون موصوف را شناسايي، توقیف و راننده آن را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان بیان داشت: در بازجویی صورت گرفته راننده  اظهار داشته بونکر خالي و برای تعمير به "پایتخت " مي‌برد اما  هيچ گونه مدارک مثبته گمرکي نیز به همراه نداشته است.

سردار آقاخانی ادامه داد: خودرو برای بررسی دقیق تر به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان منتقل و در بازرسی به عمل آمده مشخص شد در زير بونکر گاز مایع يک دريل شارژي با آچار مربوطه و از داخل بونکر نیز کالاهاي قاچاق  از قبیل هزار و 347 طاقه پارچه، 13 دستگاه سينما خانگي، 600 فرم عينک طبي و 4 هزار و 900 عدد سيم رابط HDMI کشف شد.

فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: بر اساس نظر کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده 18 میلیارد و 950 میلیون و 269 هزار ریال برآورد شده که متهم به همراه پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون