نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/13      14:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:701


نسخه چاپی
شناسایی محل توزیع داروهای غیر مجاز در "کرج"
گروه استان ها-البرز- فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار عدد انواع داروهای غیرمجاز و مکمل های ورزشی قاچاق در یکی از باغ های ماهدشت کرج خبر داد.

سردار "عباسعلی محمدیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس افزود: در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر قاچاق دارو و مکمل ورزشی و توزیع و فروش گسترده آن در سطح استان البرز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این استان قرارگرفت.

وی اضافه کرد: دربررسی های ویژه پلیسی مشخص شد که این داروها در باغی در منطقه ماهدشت کرج نگهداری و سپس دراستان های مختلف توزیع و به فروش می رسد.
این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد : با هماهنگی مقام قضائی از محل مورد نظر بازدید و در بازرسی از آن جا مقادیر زیادی پروتئین و مکمل های ورزشی بسته بندی شده غیر مجار و قاچاق  بدون مجوز قانونی کشف شد.

سردار محمدیان با بیان این که در این رابطه 5  نفر دستگیر و چند خودرو گران قیمت از آنها کشف شد گفت : بر اساس بررسی های انجام شده  ارزش داروهای کشف شده ۶۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی استان البرز بیان داشت : پرونده قاچاقچیان برای رسیدگی به جرایم آن ها به  دادسرای عمومی و انقلاب کرج ارجاع شد .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون