نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/15      9:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:152


نسخه چاپی
کشف یک تن و 899 کیلو مواد افیونی در "هیرمند"
گروه استان ها-سیستان و بلوچستان-جانشین فرمانده انتظامی استان از انهدام یک باند حرفه ای قاچاق و کشف یک تن و 899 کیلوگرم مواد افیونی در شهرستان "هیرمند" خبر داد.

سردار"احمد طاهری" در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: با کسب خبري مبني بر جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی توسط قاچاقچیان از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی شهرستان هیرمند موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامي شهرستان هیرمند با همکاری تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در قالب چند تیم پوششی با اقدامات گسترده تخصصي و رصد منطقه، موفق شدند ظهر روز گذشته مسير تردد قاچاقچیان را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه آنها را زمین گیر کنند.

جانشین فرمانده انتظامي استان سيستان وبلوچستان تصريح کرد: در این عملیات ضمن دستگیری 2 قاچاقچی در پاک سازی منطقه، یک تن و 798 کیلو و 100 گرم تریاک،67 کیلوگرم هروئین و 33 کیلو و 900 گرم سایر مواد مخدر کشف کردند.

سردار طاهری با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای این باند قاچاق خاطر نشان کرد: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی باندهای قاچاق، سوداگران مرگ در امان نخواهند بود؛ چراکه چشمان تیز بین پلیس، هر لحظه ناظر بر اعمال آنان است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون