نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/15      15:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:97


نسخه چاپی
آخرین توصیه فرمانده پلیس فرودگاه های کشور به زائران حج در سال 98
گروه ناجا - فرمانده پلیس فرودگاه های کشور ضمن عنوان آخرین توصیه های پیشگیرانه در خصوص اعزام زائران حج از آنان خواست که با عوامل پلیس همکاری های لازم را داشته باشند.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن مهری" در مصاحبه زنده تلویزیونی ضمن تبریک دهه کرامت و ولادت باسعادت حضرت معصومه سلام الله علیها از برگزاری جلسات متعدد با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ناجا و ریاست جمهوری، سازمان حج و زیارت و مدیران کاروان های اعزام زائران به بیت الله الحرام در سال 98 خبر داد و گفت: تاکنون 40 جلسه هماهنگی با عوامل تاثیرگذار در عملیات اعزام زائران به خانه خدا برگزار شده تا به لطف خدا بتوانیم خدماتی مناسب و در شأن آنها ارائه کنیم.

وی افزود: با توجه به اضافه شدن 2 ایستگاه پروازی دیگر به جمع 17 ایستگاه قبلی، استان های زنجان و همدان نیز با شروع عملیات اعزام حجاج پذیرای زائران استان خود بوده و آماده ارائه خدمات به مسافران خواهند بود.

سردار مهری به اقدام جدید پلیس فرودگاه های کشور نسبت به سال های گذشته اشاره کرد و ادامه داد: امسال در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به زوار، میز خدمت پلیس فرودگاه های کشور در تمامی ایستگاه های پروازی با حضور فرماندهان و کارشناسان زبده پلیس و سازمان حج و زیارت دایر و نسبت به اطلاع رسانی درخصوص اقلام و داروهای ممنوعه به زوار و آشنایی آنان به قوانین و مقررات حاکم بر کشور عربستان اقدام خواهد شد.

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور با بیان اینکه تمام رسانه های معاند سراسر دنیا درصدد تضعیف چهره نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مجامع بین المللی هستند، عنوان کرد: هرگونه رفتار و عمل مغایر با قانون کشور عربستان از طرف زوار باعث خدشه دار شدن ابهت و اقتدار ایران اسلامی و ایجاد دردسر برای مسافران می شود و لازم است همه زائران به این امر توجه ویژه داشته باشند.

وی با اشاره به برخی اقدامات و برنامه های پیشگیرانه پلیس فرودگاه در بازرسی و اعزام زائران بیت الله الحرام اظهار داشت: با تلاش مشترک پلیس فرودگاه با سپاه حفاظت هواپیمایی، سازمان حج و زیارت، پلیس مبارزه با مواد مخدر و سازمان هواپیمایی کشور در اطلاع رسانی عواقب سوء مواد مخدر و پیشگیری از حمل آن توسط حجاج، خوشبختانه طی 7 سال گذشته هیچ زائر ایرانی توسط پلیس عربستان دستگیر نشده و امیدواریم امسال نیز شاهد کشف مواد حتی به مقدار ناچیز از زائران ایرانی حج بیت الله الحرام در سال 98 نباشیم.

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور با آرزوی سفری توأم با معنویت برای زوار ایرانی از زائران درخواست کرد ضمن همکاری با عوامل پلیس فرودگاه های کشور نسبت به معرفی بهترین پلیس خدمتگزار از طریق تکمیل فرم های نظرسنجی که در ایستگاه های پروازی در اختیار آنان قرار خواهد گرفت، اقدام کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون