نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/15      15:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:305


نسخه چاپی
کشف محموله قاچاق در گچساران
گروه استان ها- کهگيلويه وبويراحمد- فرمانده انتظامی استان،گفت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی گچساران محموله ای قاچاق به ارزش یک میلیارد و 130میلیون ريال كشف کردند.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "مهدی انصاری" اظهار داشت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان گچساران در راستای اجراي طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با هماهنگی قضائی در محور ورودی به گچساران تور ایست و بازرسی دایر کردند.

وي افزود: مأموران حین انجام ایست و بازرسی به  4 دستگاه خودروي سواري و يک دستگاه اتوبوس مشکوک وآنها را متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد:مأموران در بازرسی از این خودروها کالاهای قاچاق شامل لوازم خانگي، پوشاک، مواد خوراکي و لوازم ورزشي و يدکي خودرو کشف و ضبط کردند.

 انصاری با اشاره به این که کارشناسان ارزش کالا های کشف شده را یک میلیارد و 130 میلیون ریال اعلام کرده اند خاطرنشان کرد: 5 نفر در این راستا  دستگیر و به مرجع قضائی تحویل و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه فعاليت غير مجاز و قاچاق توسط افراد سود جو، موضوع را در اسرع وقت از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند تا نسبت به شناسايي و دستگيري متخلفان اقدام شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون