نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/15      15:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:220


نسخه چاپی
کشف 235 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس
گروه استان_ سمنان_ فرمانده انتظامی استان از توقیف سه دستگاه خودرو و کشف بالغ بر 235 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک با پلیس کرمان خبر داد.

 

 

سرهنگ "عبداله حسنی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان در پی انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و پیگیری های ویژه از انتقال یک محموله مواد مخدر در استان کرمان مطلع شدند.

وی افزود: در اطلاعات تکمیلی پلیس مشخص شد این محموله توسط شبکه ای سازمان یافته از قاچاقچیان از یکی از روستاهای این استان به شهرستان کرمان حمل می شود.

سرهنگ حسنی به هماهنگی های لازم ماموران انتظامی در دو استان و طراحی عملیات مشترک در این راستا اشاره کرد و گفت: یک دستگاه خودروی 405 در محور سیرچ_کرمان شناسایی و در اقدامی ضربتی  توقیف و راننده با شلیک تیر هوایی دستگیرشد.

وی از کشف 235 کیلو و 400 گرم تریاک در این عملیات خبر داد و گفت: ماموران 2 دستگاه خودروی پراید و پیکان را نیز در همین خصوص توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان سمنان با اعلام دستگیری 4 قاچاقچی در این عملیات به سوداگران مرگ هشدارداد: در انتظار برخورد قاطع و بدون اغماض پلیس باشید.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون