نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/16      9:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:122


نسخه چاپی
پلیس از برخی بی مهری ها خسته نشود/ مردم قدر خدمات پلیس را می دانند
گروه استان ها – شرق استان تهران – امام جمعه موقت ورامین گفت: گرچه گاهی از سوی برخی افراد به پلیس بی مهری هایی صورت می گیرد ولی پلیس همواره باید رضایت خداوند و مردم را در نظر داشته و در این مسیر قدم بردارد و بداند که قطعا مردم قدرشناس خدمات آنهاهستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "سیدمحسن محمودی" در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی ویژه شرق تهران با تبریک ایام دهه کرامت و آرزوی بهره برداری از آثار معنوی این ایام برای آحاد مردم اظهار داشت: جا دارد از طرف مسئولان نظامی و انتظامی، ائمه جمعه و مسئولان مناطق شرق تهران از چهار سال خدمت صادقانه و مخلصانه سردار ناظری تشکر کنم.

وی روحیه انقلابی و دینی که در همه عرصه ها شایسته تقدیر بوده است را از جمله خصوصیات اخلاقی سردار ناظری عنوان کرد و ادامه داد: اقتضای کار و زمان همواره از جابه جایی بوده که امیدواریم در سمت جدید نیز موفق عمل کند.

حجت الاسلام والمسلمین محمودی با بیان اینکه در زمان تشکیل فرماندهی انتظامی ویژه شرق تهران شاید ضرورت این موضوع بدین گونه احساس نمی شد گفت: باید از سردار اشتری و مسئولان عالی رتبه ناجا به دلیل این اتفاق تشکر و قدردانی کرد چرا که در ایجاد امنیت در این مناطق بسیارموفق عمل کرده و مأموریت های روزمره پلیس با سرعت و دقت بیشتری انجام می شود.

امام جمعه موقت ورامین با اشاره به اینکه جا دارد از این تریبون برای بیان این مطلب استفاده کنم که مسئولان همانند نیروی انتظامی باید به این نتیجه برسند که شهرستان های اطراف استان تهران باید از زیر چتر تهران خارج شوند، اظهار کرد: این مناطق و شهرستان ها به دلیل وجود حساسیت ها مناسب با وضع موجود نیست و به نوعی خدمات به نحو مطلوب صورت نمی گیرد که باید برخی از خلاء های موجود را برطرف کرد.

وی نداشتن صدا و سیمای مستقل را یکی از خلاء های موجود عنوان کرد و اظهار داشت: قطعا در کنار فعالیت های فرهنگی و اقتصادی و نیز بازتاب عملکرد مقتدرانه پلیس رسانه ها می توانند موفق عمل کنند.

حجت الاسلام والمسلمین محمودی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این مطلب که امروز نیروهای مسلح و پلیس مقتدرانه زیر پرچم ولایت خدمت می کنند، به آحاد کارکنان و مسئولان نیروهای مسلح توصیه کرد: شما باید قدر این سرمایه را بدانید چرا که خواب را از دشمن گرفته و از قدرت شما در هراس است.

امام جمعه ورامین خاطر نشان کرد: امروز همه شاهدیم و امیدواریم به چشم خود دوره افول و از هم پاشیدگی آمریکا را ببینیم چرا که رضایتمندی در آمریکا امروز به 45 درصد رسیده و در این کشور پرچمشان را مقابل دوربین ها به آتش می کشند.

وی گفت: گرچه گاهی از سوی برخی افراد به پلیس بی مهری هایی صورت می گیرد ولی پلیس همواره باید رضایت خداوند و مردم را در نظر داشته و در این مسیر قدم بردارد و بداند که قطعا مردم قدرشناس خدمات آنها هستند.

حجت الاسلام والمسلمین محمودی در پایان خاطر نشان کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و پلیس مقتدر باید این راه نورانی که در آن قدم برمی دارند را قدر بدانند و امیدواریم در دوران فرماندهی سردار عزیزی نیز شاهد شکوفایی هر چه بیشتر نیروی انتظامی در همه عرصه ها خصوصا در شرق استان تهران باشیم.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون