نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/16      10:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:139


نسخه چاپی
رئيس سازمان عقيدتي سياسي ناجا:
مرزبانان نمونه كامل پليس اسلامي در دنيا هستند/ ولايتمداري و انقلابي بودن از ويژگي هاي ممتاز مرزبانان
گروه ناجا - رئيس سازمان عقيدتي سياسي ناجا با اشاره به اينکه خدمت در مرزباني از قداست ويژه اي برخوردار است، گفت: مرزبانان جمهوري اسلامي ايران نمونه كامل و جامع پليس اسلامي در دنيا هستند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمين "سید علیرضا ادياني" در بازدید از یگان‌های مرزی ارومیه در جمع مرزبانان ضمن بيان ويژگي‌هاي مرزبانان گفت: ولايتمداري و انقلابي بودن از ويژگي هاي ممتاز مرزبانان است که باید به داشتن  اين دو ويژگي افتخار کنید.

وي با تاکيد بر توانمند بودن مرزبانان، دارا بودن اين خصوصيت را در داشتن تفکر بسيجي و روحيه جهادي دانست و افزود: مقام معظم رهبري (مدظله العالی)، تفکر بسيجي را يک مکتب مي‌دانند که در برابر دشمن، مقتدر و در برابر مردم رئوف است که اگر اين تفکر در مرزبانان ما نهادينه شود می‌توانیم بگویم مرزبانان توانمند و مقتدری داريم.

رئيس سازمان عقيدتي سياسي ناجا تصریح کرد: امروز اقدامات، فعاليت‌ها و زحمات مرزبانان در مرزها بركسي پوشيده نيست و اگر شاهد امنيتي پايدار و قابل قبول در جامعه هستيم به پاس تلاش‌هاي شما عزيزان است.

این مقام مسئول با اشاره به اينکه خدمت در مرزباني از قداست ويژه اي برخوردار است، خاطرنشان کرد: مرزبانان جمهوري اسلامي ايران نمونه كامل و جامع پليس اسلامي در دنيا هستند و ما نيز به اين نيرو افتخار مي كنيم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون