نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/16      10:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:111


نسخه چاپی
نیروی انتظامی با تمام وجود برای سربلندی نظام تلاش می کند
گروه استان ها – شرق استان تهران – عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خدمات شایسته پلیس امروز بر کسی پوشیده نیست، گفت:نیروی انتظامی با تمام وجود برای سربلندی نظام تلاش می کند.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "سیدحسین نقوی حسینی " نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شرق استان تهران با تقدیر از تلاش خستگی ناپذیر سردار "عبدالرضا ناظری" فرمانده سابق انتظامی استان و با خوش آمدگویی به سردار "کیومرث عزیزی" فرمانده جدید استان  بیان داشت: "امروز نیروی انتظامی به برکت نظام جمهوری اسلامی یک نیروی پاک و مردمی است".

وی در ادامه با تقدیر از تلاش شبانه روزی و بی منت کارکنان انتظامی شرق استان تهران، اظهار داشت: پلیس امروز یک پلیس مردمی و پاسخگو است و نیروی انتظامی با پاسخگویی مناسب به حوزه نیازمندی های مردم، توانسته موجبات رضایت مندی شهروندان را فراهم کند.

نقوی حسینی با بيان اينكه با رويكرد جامعه محوري پليس، شاهد افزايش سطح تعاملات هدفمند با نيروي انتظامي در حوزه هاي مختلف هستيم، گفت: ناجا از جمله سازمان هايي است كه بيشترين تعاملات روزمره با مردم را دارد و از اين رو تلاش مي كند با مشاركت اقشار مختلف نسبت به ارتقاء امنيت جامعه اقدام كند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اينكه ناجا، امروز در بطن مردم و در خدمت آنان است، افزود: مردم سرمايه هاي اجتماعي پليس هستند و نقش بسیار مهمی در تامین امنیت جامعه برعهده دارند و نیروی انتظامی نماد نظام است و درخدمت به مردم خالصانه تلاش می کند.

 نقوی حسینی در خاتمه با بیان اینکه به نمایندگی از مردم وظیفه خود می دانم از تلاش های شبانه روزی سردار ناظری در تامین و ارتقاء امنیت استان قدردانی کنم ، تصریح کرد: قطعا حضور سردار "عزیزی" بهترین گزینه برای مردم ولایت مدار این خطه است و از هم اکنون ادامه حمایت و همراهی همه جانبه خود را اعلام می کنیم و خود را پشتیبان نیروی انتظامی می دانیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون