نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/16      10:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:153


نسخه چاپی
عملکرد فرهنگی پلیس قابل تقدیر است
گروه استان ها- کیش- نماینده ولی فقیه در کیش براجرای دقیق فعالیت های فرهنگی در جزیره کیش مطابق با اصول دینی و ارزش های اخلاقی تاکید کرد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "احمد حسن زاده" امام جمعه کیش در خطبه های نماز جمعه با اشاره به انتشار خبری مبنی بر دستگیری خواننده زن انگلیسی در کیش گفت: این خانم بدون مجوز وارد کیش شد و پلیس پس از بررسی مدارک او و نداشتن مجوزِ ورود ، اجازه اقامت به وی نداد.

وی افزود: قانون منع ورود خارجی هایِ بدون مجوز در تمام دنیا اجرا می شود و جمهوری اسلامی ایران نیز این قانون بین المللی را اجرا کرد.
امام جمعه کیش به فعالیت برخی افراد هنجار شکن در کیش و انتشار تصاویر آن در فضای مجازی هم اشاره کرد و گفت: پلیس فتا موضوعات را رصد و با فعالیت افرادی که شرع و اخلاق وعرف را در نظر نمی گیرند برخورد جدی می کند که این عمل پلیس قابل تقدیر است.
وی همچنین جشنواره تابستانی را یکی از برنامه های مهم در جذب گردشگر عنوان کرد و گفت: با توجه آغاز جشنواره تابستانی تا چند روز آینده ، مسئولان دقت کنند برنامه های جشنواره کاملا فرهنگی و مطابق با اصول دینی و ارزش های اخلاقی جامعه اجرا شود و ضمن تشکر از پلیس، تقاضا داریم دیگر دستگاه ها همچون پلیس با اقتدار در این راه گام بردارند.

حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده، تعدیل نرخ بلیت هواپیما را مهمترین عامل در جذب گردشگر دانست و گفت: هواپیمایی کیش که متعلق به کیش است، باید نرخ بلیت پروازها را کاهش دهد تا گردشگران برای سفر به کیش مشتاق شوند.

امام جمعه کیش در بخش دیگری از سخنان خود جنایات آمریکا در خصوص جمهوری اسلامی ایران را برشمرد و گفت: جنگ تحمیلی، تامین سلاح رژیم بعث عراق، کودتای نوژه، واقعه طبس، طراحی نقشه تجزیه ایران و راه انداختن آشوب و فتنه در استان های مرزی کشور نمونه هایی از جنایات آمریکا است که از زمان رئیس جمهوری بوش پدر تا ترامپ ادامه دارد.

وی تحریم های ظالمانه آمریکا را در سال های اخیر ویژه در زمینه دارو و قطعات هواپیما تامل برانگیز خواند و گفت: مذاکره با این سیاستمداران زورگو و زیاده خواه مورد تایید ملت و دولت ایران نیست و البته هیچ فایده ای هم ندارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون