نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/16      10:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:168


نسخه چاپی
ویژگی های اخلاقی ، دینداری و مسئولیت پذیری شاخصه های پلیس اسلامی
گروه استان ها-شرق استان تهران-فرمانده سابق انتظامی استان گفت: ویژگی های اخلاقی ، دینداری و مسئولیت پذیری شاخصه های پلیس اسلامی هستند.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عبدالرضا ناظری" در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شرق استان تهران ضمن خیر مقدم به مهمانان حاضر و درود به ارواح طیبه شهدا و امام شهدا اظهار داشت: رسم همیشه روزگار چنین بوده و نشانه های دائمی آن نیز حکایت گری صادق است که هر آمدنی را رفتنی است و هدف اصلی قرب الهی است.

وی افزود: در این مدت با کمک و تلاش های مخلصانه تک تک کارکنان کادر و وظیفه انتظامی استان، امنیت خوبی برقرار و قدم های خوبی در این راستا برداشته شد به گونه ای که عموم شهروندان در مراجعه های خود به این موضوع اذعان داشتند.

سردار ناظری تصریح کرد: در برهه حساس کنونی انقلاب اسلامی خصوصا در سال رونق تولید برابر تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تامین امنیت لازمه تحرک و رونق اقتصادی است که این امر با تلاش پلیس با گوش به فرمان ولایت بودن تحقق می یابد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: مردم شریف دیار 15 خرداد این را بدانند هر خدمتی که صورت گرفت حاصل تلاش و مجاهدت تمام همکارانم در نیروی انتظامی بود و بنده به عنوان فرمانده این مجموعه کمترین نقش را داشتم.

وی گفت: در این مدت 4 ساله تلاش شد تا ویژگی های اخلاقی و دینداری را در خود و کارکنان انتظامی استان تقویت کنیم چرا که این دو ویژگی پایه و اصول همه کارها هستند و اگر کسی از این خصایص برخوردار نباشد به توفیقی دست نمی یابد.

سردار ناظری در پایان با تقدیر از حسن اعتماد سردار "اشتری" فرمانده ناجا و آرزوی توفیق برای سردار " عزیزی " فرمانده جدید انتظامی شرق استان تهران با قدردانی از همراهی عموم مردم و مسئولان با پلیس، ابراز امیدواری کرد که روند ارتقاء امنیت در استان همچنان تداوم یابد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون