نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/16      16:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:205


نسخه چاپی
کشف یک تن و 15 کیلو مواد مخدر در عملیات "ظفر 38 "

گروه استان ها _ اصفهان _ فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و 15 کیلو مواد مخدر درعملیات "ظفر38" توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"مهدی معصوم بیگی" اظهار داشت: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و باندهای سازمان یافته قاچاق مواد افیونی و در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر اینکه اعضای یک باند حرفه ای اقدام به بارگیری محموله مواد مخدر از استان های شرقی کشور کرده و قصد دارند با استفاده از خودروهای سبک و تیزرو آن را به استان اصفهان منتقل کنند، موضوع در دستور کار قرارگاه عملیاتی اقدام و عمل پلیس اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: بر این اساس عملیاتی تحت عنوان "ظفر 38 " طراحی و به مرحله اجرا گذاشته شد که این عملیات با موفقیت نیز همراه بود و ماموران توانستند یک تن و 15 کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل یک هزار کیلو تریاک، 10 کیلو هروئین، 2 کیلو حشیش و 3 کیلو شیشه را کشف کنند.

سردار معصوم بیگی، از توقیف یک خودروی سواری جنسیس و 3 خودروی سواری پژو پارس خبر داد و گفت: در این عملیات 5 قاچاقچی حرفه ای دستگیر و همراه با پرونده تشکیل شده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان، برخورد با اعضای باندها و شبکه های سازمان یافته قاچاق مواد مخدر را یکی از اولویت های اصلی این فرماندهی در سال جاری عنوان کرد و اظهار داشت: در همین راستا با تلاش های صورت گرفته توسط ماموران سختکوش پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از ابتدای سال جاری تا کنون اعضای  35 باند قاچاق مواد افیونی منهدم و با آن ها برخورد شده است.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 13 تن انواع مواد مخدر توسط ماموران فرماندهی انتظامی استان اصفهان کشف شده که این رقم نسبت به بازه زمانی مشابه سال قبل 7 درصد رشد را نشان می دهد.

سردار معصوم بیگی بر ضرورت اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر در سطح جامعه تاکید کرد و افزود: معتقدم بایستی علاوه بر مبارزه با ورود محموله های مواد مخدر، در زمینه کاهش تقاضا برای مصرف آن نیز اقدامات گسترده و قابل توجهی از سوی دستگاه های فرهنگی و اجتماعی صورت گیرد .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون