نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/16      21:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:182


نسخه چاپی
سردار اشتری:
سرکشي به خانواده شهدا وظيفه همه ما است/ شهدا افتخار ناجا و کشور هستند
گروه استان ها- هرمزگان- فرمانده ناجا در ديدار با خانواده شهيد ستوان دوم "حسين خانگاه"، سرکشي به خانواده شهدا را وظيفه همگان دانست و گفت: شهدا افتخار ناجا و کشور هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس؛ عصر روز یک شنبه سردار "حسین اشتری" در سفر به استان هرمزگان به دیدار خانواده شهید ستوان دوم "حسين خانگاه" در بندرعباس رفت و ضمن دلجویی از خانواده این شهید بزرگوار، گوش جان به درد دل های آنان سپرد.

فرمانده ناجا در این دیدار سرکشی به خانواده شهدا را وظیفه خود و تمام فرماندهان ناجا دانست و گفت: شهدا افتخار ناجا و کشور هستند.

وی افزود: اگر جانفشانی و ایثار این افلاکیان نبود آرامش و امنیت امروز را نداشتیم و عزت و سربلندی کشور ما در سایه از خودگذشتگی این عزیزان پایدار ماند.

سردار اشتری بقای نظام و امنیت کشور را در گرو ادامه راه آنان عنوان و تصریح کرد: همانگونه که شهدا تا آخرین قطره خون خود جانانه در برابر دشمنان خارجی و داخلی قد علم کردند و پرچم اسلام و ایران را افراشته نگاه داشتند ما هم با تمام توان، منش و راهشان را ادامه داده و در خدمت خانواده این عزیزان آسمانی خواهیم بود.

گفتنی است شهید ستوان دوم حسین خانگاه در اردیبهشت ماه سال 73 در درگیری مسلحانه با دو متهم فراری از ناحیه سر مجروح و در بیمارستان شهید "محمدی" بندرعباس به درجه رفیع شهادت نائل شد.#
روحش شاد. یادش گرامی.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون