نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/17      11:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:197


نسخه چاپی
کشف لوازم یدکی قاچاق در "تنگستان"
گروه استان ها- بوشهر- فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان از کشف یک انبار دپو لوازم یدکی خودروهای خارجی قاچاق به ارزش بیش از 51 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"حسین خواجه" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر وجود یک انبار حاوی لوازم یدکی خودرو خارجی قاچاق در بخش ساحلی سه راهی عالی چنگی، پس از هماهنگی قضائی و تیمی مجرب از ماموران انتظامی، این انبار مورد بازدید قرار گرفت.

وی گفت:  ماموران پلیس در بازرسی از این محل، قطعات و لوازم یدکی خودروهای خارجی  شامل انواع سیلندر، اکسل، کاسه چرخ، رادیاتور و موتور کولر را کشف کردند.

این مقام انتظامی در استان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش این محموله را 51 میلیارد و 500 میلیون ریال اعلام کردند، یاد آور شد: در این رابطه 2 متهم دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی منتقل شدند.

سرهنگ خواجه با تاکید بر اینکه پلیس در هیچ شرایطی  اجازه نخواهد داد تا امنیت و آرامش شهروندان مختل شود، افزود: شهروندان عزیز باید برای کمک به اقتصاد کشور و برخورد ویژه با سودجویان که فقط منفعت خود را مدنظر دارند، در صورت اطلاع از اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون