نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/17      12:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:238


نسخه چاپی
لزوم تدوین سند و نقشه راه تولیدات هنری/ برجسته سازی نقش ناجا در تولید امنیت با بهره مندی از ظرفیت فیلم و سریال سازی
گروه ناجا – جانشین فرمانده ناجا با اشاره به ظرفیت بی بدیل حوزه هنر بر لزوم تدوین سند و نقشه راه تولیدات هنری توسط معاونت اجتماعی ناجا تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "ایوب سلیمانی" پیش ازظهر امروز با حضور در موسسه فرهنگی هنری ناجی هنر در نشست با معاون اجتماعی ناجا و مسئولان حوزه هنری نیروی انتظامی با اشاره به ظرفیت عظیم "هنر" اظهار داشت: باید از ظرفیت های متنوع و سرشار هنر برای معرفی مأموریت های گسترده نیروی انتظامی و پیشبرد اهداف بهره ببریم و این مهم نیازمند برنامه ریزی در بازه زمانی " کوتاه"، "میان" و "بلند" مدت است.

وی با بیان اینکه سوژه های پلیسی از موضوعات جذاب و مورد علاقه مردم در سینما و تلویزیون است، افزود: این مهم، یک فرصت استثنایی برای نیروی انتظامی می باشد که فقط باید هنر و قابلیت بهره مندی از آن را داشته باشیم.

جانشین فرمانده ناجا با تأکید بر اینکه باید به سمت تولیدات "اثربخش" در ابعاد مختلف هنری اعم از سریال، فیلم کوتاه، سینمایی، مستند، موشن گرافی، تله فیلم و ... برویم تأکید کرد: بر اساس نیازسنجی های مخاطبان و با نگاهی به آینده، لازم است که در حوزه فیلم و سریال سازی اقدامات مطلوب تری انجام دهیم.

این مقام عالی انتظامی با اشاره به پاسخگویی دقیق، به موقع توأم با سرعت و دقت عمل در حوزه تولیدات هنری به مطالبات فرمانده ناجا خاطر نشان کرد: در روند فیلم و سریال سازی علاوه بر توجه به ذائقه مخاطب باید کیفیت تولیدات نیز به جد مورد توجه باشد و این مهم با تعامل و همراهی همه پلیس های تخصصی با معاونت اجتماعی ناجا محقق می شود.

سردار سلیمانی بر لزوم تدوین سند و نقشه راه تولیدات هنری تأکید و بیان کرد: در دسته بندی تولیدات هنری باید در دو حوزه " متمرکز" و "غیرمتمرکز" فعالیت کنیم؛ بدین معنا که برخی تولیدات هنری مانند فیلم یا سریال سازی یا تولید فیلم سینمایی بلند صرفا باید در حوزه اختیارات موسسه ناجی هنر باشد، از طرفی تولیداتی چون؛ مستندات، موشن گرافی و ... را می توان به اداره اجتماعی پلیس های تخصصی واگذار کرد و موسسه ناجی هنر در نقش کنترل و نظارت نهایی ظاهر شود.

جانشین فرمانده ناجا تأکید کرد: استفاده از ظرفیت های هنر می تواند در کسب  سرمایه های اجتماعی پلیس موثر واقع شود و لازم است برای تحقق اهداف و برنامه ها در این حوزه، همه ظرفیت ها را به کار بگیریم.

وی گفت : باید با  بهره مندی از ظرفیت فیلم و سریال سازی ، نقش نیروی انتظامی  در تولید امنیت  برجسته شود.

گفتنی است، در این نشست سردار "ایوب سلیمانی"؛ جانشین فرمانده ناجا، سردار" احمد نوریان"؛ معاون اجتماعی ناجا، سردار "ابراهیم کریمی"؛ جانشین معاون اجتماعی ناجا، سردار "محمد شرفی"؛ رئیس پلیس پیشگیری ناجا، سردار" محسن حسن خانی"؛ رئیس پلیس آگاهی ناجا، سردار "وحید مجید"؛ رئیس پلیس فتا ناجا، سردار "کاظم مجتبایی"؛ جانشین رئیس پلیس بین الملل ناجا، سرهنگ " ابوالقاسم خاتمی"؛  معاون اجتماعی مرزبانی ناجا  و جمعی از مسئولان حوزه هنری معاونت اجتماعی ناجا حضور داشتند.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون