نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/17      13:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:393


نسخه چاپی
5 کشته و یک مصدوم در محور "میانه - زنجان"
گروه استان ها - آذربایجان شرقی - فرمانده انتظامي شهرستان میانه از تصادف يك دستگاه پژو تاکسی با يك دستگاه وانت نیسان در محور"میانه - زنجان" خبر داد و گفت: در اثر اين حادثه 5 نفر کشته و یک نفر مصدوم شد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "رمضان الهوردیان" در تشريح جزئیات اين خبر گفت: در پي اعلام مرکز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر وقوع يك فقره تصادف در کیلومتر 27 محور "میانه - زنجان"، بلافاصله مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران و عوامل اورژانس در محل حادثه مشخص شد، یک دستگاه پژو تاکسی با یک دستگاه وانت نیسان به صورت رخ به رخ تصادف کرده که متأسفانه در اثر این حادثه راننده و هر 3 سرنشین پژو تاکسی و تنها سرنشین وانت نیسان در دم جان باختند و راننده وانت نیسان نیز به دلیل شدت جراحات به مراکز درمانی انتقال یافت.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه با بیان اینکه علت حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه، انحراف به چپ پژو تاکسی اعلام شده است، از رانندگان درخواست کرد: هنگام رانندگي از هرگونه سرعت و سبقت غيرمجاز خودداري كنند و در مواقعی که احساس خستگی و خواب آلودگی می کنند در مکانی امن توقف کرده و پس از رفع خستگی به ادامه مسیر بپردازند تا شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون