نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/17      13:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:209


نسخه چاپی
3كشته و 2 مجروح در محور ملاير – قاليباف
گروه استان ها - مركزي - در سانحه رانندگي كه در برخورد 2 دستگاه خودروي پرايد و پژو 206 در محور ملاير – قاليباف رخ داد، 3 نفر كشته و 2 نفر مجروح شدند.

سرهنگ "ايرج كهريزي" رئيس پليس راه فرماندهي انتظامي استان مركزي در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در اين باره گفت: در حدود ساعت 17:32 دقيقه روز گذشته گزارشي از وقوع يك سانحه رانندگي در محور ملاير به قاليباف به مركز فوريت هاي پليس 110 اعلام شد و بلافاصله تيم هاي امدادي و انتظامي به صحنه تصادف اعزام شدند.

وي افزود: در اين سانحه رانندگي كه در برخورد يك دستگاه خودروي پرايد و يك دستگاه پژو 206 رخ داد، راننده و 2 سرنشين خودروي پرايد در دم جان باختند و يك سرنشين ديگر اين خودرو و راننده پژو 206 مجروح شدند.

اين مقام مسئول اضافه كرد: در بررسي كارشناس پليس راه از صحنه تصادف، علت اين سانحه رانندگي انحراف به چپ خودروي پژو 206 نسبت به خودروي پرايد اعلام شد.

رئيس پليس راه فرماندهي انتظامي استان مركزي با اشاره به افزايش ترددها در جاده هاي استان خاطر نشان كرد: توجه به علائم رانندگي،‌ توجه مستمر به جلو، عدم استفاده از تلفن همراه، خودداري از رانندگي هنگام خستگي و خواب آلودگي و پرهيز از عجله و شتاب زدگي از ضروريات يك رانندگي ايمن است كه بايد به عنوان يك اصل مهم مورد توجه رانندگان خودروها باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون