نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/17      14:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:142


نسخه چاپی
محموله 3 میلیاردی کالای قاچاق در شاهرود کشف شد
گروه استان ها _ سمنان _ فرمانده انتظامی استان از کشف محموله 3 میلیاردی انواع کالای قاچاق در شهرستان شاهرود خبرداد.

سرهنگ "عبداله حسنی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: ماموران انتظامی در راستای سیاست های کلان ناجا و تحقق شعار سال، طرح های گوناگون پیشگیرانه و کنترلی را اجرا می کنند.

وی افزود: دراین راستا طرح ایست و بازرسی محورهای مواصلاتی از سوی پلیس شاهرود اجراشد که ماموران حین پایش خودروهای عبوری به یک دستگاه تریلی مشکوک و برای بررسی بیشتر آن را متوقف می کنند.

سرهنگ حسنی به ارائه نکردن هرگونه مدرک و یا سند قانونی از راننده 53 ساله برای انتقال بار اشاره کرد و گفت: در بررسی های بعدی از خودرو 151 دستگاه دوربین مداربسته، 360 دستگاه گوشي همراه، 756 قلم لوازم جانبي موبايل، 410 عدد چراغ قوه، 140 دستگاه تلفن روميزي و 400 قلم انواع لوازم آرایشی بهداشتي قاچاق با نشان کشورهای مختلف کشف شد.

این مسئول انتظامی با بیان اینکه این محموله از تهران به مقصد مشهد بارگیری شده بود گفت: کارشناسان امر، ارزش ریالی این محموله را 3 میلیارد برآوردکردند.

فرمانده انتظامی استان سمنان به تکمیل پرونده و معرفی راننده متخلف به مرجع قضائی خبر داد و گفت: برای تامین امنیت و آرامش عمومی به ویژه در بعد اقتصادی آن با تمام توان و نیرو پای کار هستیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون